Вівторок 20 листопада 2018 р. 00:53 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Інформація про місця ремонтних робіт на підземних мережах по м. Чернігову

Інформація про місця ремонтних робіт на підземних мережах по м. Чернігову   Шановні чернігівці!
 
  З метою повного та об'єктивного інформування, а також допомоги громадському контролю веб-портал Чернігівської міської ради розміщатиме інформацію про адреси ремонтних робіт з розкриттям грунту, які проводяться на території міста КП "Чернігівводоканал", ПАТ «Облтеплокомуненерго» і КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТЕХНОВА».
  Переліки надані цими підприємствами:
19 листопада 2018 р.

КП «Шкільне» постійно оновлює асортимент страв для школярів

КП «Шкільне» постійно оновлює асортимент страв для школярів

Працівники комунального підприємства «Шкільне» цього року активно працюють над осучасненням асортименту страв для школярів. Перш за все - з метою врахування вподобань дітей. Хоча головним залишається ...

19 листопада 2018 р.

Владислав Атрошенко студентам: Відчуйте свою рідну землю, своє місто

Владислав Атрошенко студентам: Відчуйте свою рідну землю, своє місто   Сьогодні – 17 листопада - Міжнародний день студентів. З нагоди свята міський голова Владислав Атрошенко звернувся до студентів.
 
  - Хотілося, щоб ви якнайвидше зрозуміли, що найголовніше – це відчуття своєї рідної землі. Багато свого часу я провів поза Черніговом, і тому зробив чіткий висновок, що матеріальне – не головне. Потрібен баланс – баланс духовного, матеріального та відчуття рідної землі. Тільки тоді людина є щасливою. Цей баланс також дає зрозуміти, що ти потрібен місту, де проживаєш, своїй Батьківщині, - з такою настановою звернувся Владислав Атрошенко до усіх студентів. – Бажаю вам якомога швидше знайти такий баланс, - сказав Владислав Атрошенко.
17 листопада 2018 р.

Орієнтовний план основних заходів з 19 по 23 листопада 2018 року. ЗМІНИ

Орієнтовний план основних заходів з 19 по 23 листопада 2018 року. ЗМІНИ   19-20.11.18
  Тематичні зустрічі з питань застосування окремих норм законодавства в діяльності виконавчих апаратів місцевих рад
  (м. Київ)
  Фесенко С.І.
16 листопада 2018 р.

Оголошення про скликання тридцять шостої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання

Оголошення про скликання тридцять шостої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання   Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 29 листопада 2018 року о 9 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7) відбудеться тридцять шоста сесія Чернігівської міської ради сьомого скликання.
  На розгляд сесії виносяться такі питання:
16 листопада 2018 р.

Проекти міського бюджету та Програми економічного та соціального розвитку Чернігова обговорили на засіданні робочої групи

Проекти міського бюджету та Програми економічного та соціального розвитку Чернігова обговорили на засіданні робочої групи   Проекти міського бюджету та Програми економічного та соціального розвитку Чернігова на 2019 рік обговорили на засіданні робочої групи з питань формування проекту міського бюджету в рамках бюджетного процесу на 2019 рік сьогодні, 16 листопада.
 
  Заступник міського голови Олександр Ломако на початку засідання зазначив, що міська рада ще в 2016 році прийняла рішення про Бюджетний регламент, згідно з яким до прийняття сесією міської ради бюджету міста на наступний рік необхідно, щоб його вивчила робоча група та внесла свої пропозиції.
 
  - До наступної сесії проект бюджету-2019 вивчатиметься на постійних депутатських комісіях, щоб депутати та громадськість також могли висловити свої пропозиції, - сказав Олександр Ломако.
16 листопада 2018 р.

Виконком розглянув звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року

Виконком розглянув звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року   Фінансове управління міської ради підготувало звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців ц.р.
 
  Загальний обсяг доходів бюджету становить 2,609 млрд грн, що на 12,7% більше, ніж за відповідний період 2017 року.
 
  Найбільше серед власних надходжень становить податок на доходи фізичних осіб (55,8%), місцеві податки (27,5%) та акцизний податок (9,7%).
15 листопада 2018 р.

Відчуйте свою рідну землю, своє місто - Владислав Атрошенко студентам

Відчуйте свою рідну землю, своє місто - Владислав Атрошенко студентам   Сьогодні, 15 листопада, чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та ректор Чернігівського національного технологічного університету Сергій Шкарлет вітали молодь із Міжнародним днем студента.
 
  Звертаючись до молодих людей, міський голова побажав успіхів, цілеспрямованості, гарних оцінок, а також, щоб увесь проведений час в університетських стінах був цікавим. Міністерству, керівництву та викладацькому колективу міський голова побажав більше звертати увагу на залучення молоді до спеціальностей виробничої сфери, оскільки у більшості країн такі професії є престижними.
 
  - Хотілося, щоб ви якнайвидше зрозуміли, що найголовніше – це відчуття своєї рідної землі. Багато свого часу я провів поза Черніговом, і тому зробив чіткий висновок, що матеріальне – не головне. Потрібен баланс – баланс духовного, матеріального та відчуття рідної землі. Тільки тоді людина є щасливою. Цей баланс також дає зрозуміти, що ти потрібен місту, де проживаєш, своїй Батьківщині, - з такою настановою звернувся Владислав Атрошенко до усіх студентів. – Бажаю вам якомога швидше знайти такий баланс.
15 листопада 2018 р.

Чернігівське підприємство отримає компенсацію за участь у міжнародній виставці

Чернігівське підприємство отримає компенсацію за участь у міжнародній виставці   На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 листопада затверджено суму компенсації за рахунок коштів міського бюджету коштів приватному підприємству «Кіт і Пес».
 
  Відповідно до рішення виконкому, вказане підприємство отримає 50 тисяч гривень за участь у міжнародному виставково-ярмарковому заході - «Сhinese International Pet Show 2018», м. Гуанчжоу, Китай (27-30 вересня 2018 року).
 
  Підприємтсво експонувало продукцію чернігівського виробника ТОВ «КОЛЛАР КОМПАНІ», що випускається під торговими марками ТМ COLLAR, ТМ PULLER, ТМ Liker, ТМ Flyber, ТМ Airy Vest.
15 листопада 2018 р.

У Чернігові демонтують ще 77 незаконно встановлених гаражів

У Чернігові демонтують ще 77 незаконно встановлених гаражів   Ще 77 незаконно встановлених тимчасових металевих гаражів буде демонтовано. Відповідний дозвіл надав сьогодні, 15 листопада, виконавчий комітет Чернігівської міської ради. Перелік цих гаражів попередньо розглядався на засіданнях Комісії з демонтажу тимчасових (металевих) гаражів на території Чернігова, що проходили 25 жовтня, 2 та 9 листопада.
  Відповідно до прийнятого рішення власникам тимчасових металевих гаражів встановлений строк добровільного демонтажу та відновлення благоустрою земельних ділянок терміном у 30 календарних днів. У разі невиконання цього демонтаж здійснюватиме КП «Муніципальна варта».
  Як відомо цього року демонтовано 212 таких об’єктів по місту.
15 листопада 2018 р.

Всього сторінок (1082)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.