П’ятниця 24 лютого 2017 р. 14:50 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Стартує II Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2017»

Стартує II  Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2017»

Мета проекту: сприяти розвитку дрібного і середнього бізнесу на селі, сільських територій і громад, популяризувати життя в селі, нагадати про історико-культурну спадщину українського ...

24 лютого 2017 р.

Іспит з фізичної підготовки майбутніх муніципальних поліцейських Чернігова (ФОТО)

Іспит з фізичної підготовки майбутніх муніципальних поліцейських Чернігова (ФОТО)   Сьогодні для кандидатів на посади інспекторів новоствореної Муніципальної поліції в Чернігові проходить перший іспит – з фізичної підготовки. Він складається з двох видів випробувань: треба пройти «тест Купера» (швидке виконання фізичних вправ для визначення фізичної підготовки) та 3 хвилини вести рукопашний бій з іншим кандидатом. При цьому задача не завдати шкоди супротивникові, а показати себе у кризовій ситуації, продемонструвати разом з силою психологічну стійкість.
 
  За поведінкою претендентів спостерігає психолог, який, до речі, є у штаті чернігівської муніципальної поліції. У складі екзаменаційної комісії – керівники відділів нової структури та спортивні тренери.
24 лютого 2017 р.

Програма святкування Масляної в Чернігові. ДОКЛАДНО

Програма святкування Масляної в Чернігові. ДОКЛАДНО   Програма проведення святково-ярмаркових заходів до свята Масляної та Чернігівського ярмарку «Сало-2017» 25-26 лютого 2017 року
 
  25 лютого 2017 року
 
 
  11.00-17.00 Чернігівський ярмарок «САЛО – 2017»
 
  12.00 Урочисте відкриття ярмарку.
23 лютого 2017 р.

Приймаючи рішення щодо приватної нерухомості, виконком буде враховувати сплату земельного податку

Приймаючи рішення щодо приватної нерухомості, виконком буде враховувати сплату земельного податку   Віднині при розгляді виконкомом міської ради будь-яких питань, пов’язаних з будівництвом чи присвоєнням адрес у Чернігові, відповідними міськими службами буде додатково перевірятися інформація щодо того, чи є за цими об’єктами заборгованість у сплаті орендної плати або земельного податку. Перевірка стосуватиметься як заявників-юридичних осіб, так і фізичних.
 
  Таке завдання перед профільними управліннями міської ради поставив Чернігівський міський голова на нещодавньому засіданні виконкому. Він наголосив на тому, що обов’язки є як у місцевого самоврядування перед мешканцями, так і в кожного чернігівця – перед містом і його територіальною громадою. І сумлінне виконання цих обов’язків має бути взаємним.
23 лютого 2017 р.

У Чернігові створена Громадська рада церков і релігійних організацій

У Чернігові створена Громадська рада церков і релігійних організацій   У Чернігові створена Громадська рада церков і релігійних організацій при Чернігівському міському голові. Розпорядження про це підписав міський голова Владислав Атрошенко 21 лютого.
 
  Відповідне рішення щодо створення ради релігійних громад у місті та міської влади для обговорення спільних завдань у місті було схвалене під час зустрічі представників всіх релігійних конфесій з міським головою 16 лютого у міській раді.
 
  Тоді, під час спільної наради було узгоджено, що найбільш гострі питання сьогодення у місті можливо і потрібно вирішувати світській і церковній владі спільними зусиллями.
23 лютого 2017 р.

З 24 лютого буде змінено схему руху тролейбусу №5

З 24 лютого буде змінено схему руху тролейбусу №5     У зв’язку із численними зверненнями мешканців мікрорайону «Подусівка», з 24 лютого будуть внесені зміни до схеми руху тролейбусного маршруту № 5 «Подусівка – ОХВ»: тролейбус ...
23 лютого 2017 р.

У Чернігові спеціальна комісія проведе інвентаризацію тимчасових споруд, прибудов на території міста та перевірить їх законність

У Чернігові спеціальна комісія проведе інвентаризацію тимчасових споруд, прибудов на території міста та перевірить їх законність   У Чернігові до 1 квітня буде проведена інвентаризацію тимчасових споруд, літніх майданчиків, гаражів, споруд господарського призначення, прибудов на всій території міста.
 
  Відповідне розпорядження Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко підписав 21 лютого. Документ має назву "Про створення комісії з інвентаризації".
23 лютого 2017 р.

У Чернігові завтра відбудеться перевірка фізичної підготовки майбутніх муніципальних поліцейських

У Чернігові завтра відбудеться перевірка фізичної підготовки майбутніх муніципальних поліцейських   Завтра, 24 лютого відбудеться перший етап відбору кандидатів до новоствореного комунального підприємства «Муніципальна поліція». Він полягатиме у перевірці фізичної підготовки. Другий етап – написання письмового іспиту на знання законодавства.
 
  Згідно з поданими заявами, у конкурсному відборі будуть приймати участь 20 чоловік.
 
  Другий етап відбору - складання письмового іспиту на знання законодавства - відбудеться в понеділок, 27 лютого о 9.30 в залі засідань виконавчого комітету Чернігівської міської ради.
23 лютого 2017 р.

КП «Чернігівводоканал» звертається з проханням узгодити графіки промивки будинкових мереж

КП «Чернігівводоканал» звертається з проханням узгодити графіки промивки будинкових мереж   Керівництво КП «Чернігівводоканал» звертається до керівників організацій усіх форм власності, що обслуговують багатоквартирні будинки Чернігова з проханням терміново, до 01.03.2017 р. узгодити графіки промивки будинкових мереж з прив'язкою до графіків промивки магістральних водопроводів.
 
  Графік промивки водопровідних мереж м. Чернігова на 2017 рік https://water.cn.ua/news/grafik-promivki-vodoprovidnikh-merezh-m-chernigova-na-2017-rik_59
 
  Занедбані будинкові мережі псують питну воду в Чернігові https://water.cn.ua/news/zanedbani-budinkovi-merezhi-psuyut-pitnu-vodu-v-chernigovi_58
23 лютого 2017 р.

Аукціон з відчуження автомобілів

Аукціон з відчуження автомобілів   Фонд комунального майна міської ради запрошує взяти участь в аукціоні з відчуження автомобілівзі зниженням початкової вартості на 15 %, який відбудеться 17 березня 2017 року
 
  На відкриті торги виставляються шість транспортних засобів:
 
  Автомобіль ГАЗ 31029, 1995 року випуску – 21 232,32 грн. (з ПДВ).
 
  Автомобіль ВАЗ 21043, 1992 року випуску – 19 337,16 грн. (з ПДВ).
23 лютого 2017 р.

Всього сторінок (840)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.