Четвер 30 березня 2017 р. 23:28 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

«Серце до серця» збирає кошти на медичне обладнання для обласної дитячої лікарні

«Серце до серця» збирає кошти на медичне обладнання для обласної дитячої лікарні   Цьогоріч обласний етап ХІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» стартував 9 березня і триватиме по 9 квітня. За гроші, зібрані під час акції, планується закупити медичне обладнання для офтальмологічного відділення обласної дитячої лікарні.
 
  До речі, цей медзаклад у лютому 2017-го отримав медичне устаткування, придбане за кошти минулорічної акції, проведеної під гаслом «Врятуй життя дитині!». Завдяки небайдужим людям та волонтерам ця сума склала майже 70 тисяч гривень. Це дало змогу закупити перфузор компакт, пульсоксимерт та шприці перфузори для забору медикаментів.
 
  Традиційно під час акції протягом місяця на вулицях сіл, селищ та міст області можна зустріти волонтерів. Вони мають бейдж-ідентифікатор, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Індивідуальний номер ідентифікатора співпадає з номером на скриньці для збору коштів.
30 березня 2017 р.

У Чернігові артисти Міського Палацу культури відзвітували святковим концертом

У Чернігові артисти Міського Палацу культури відзвітували святковим концертом   Двочасовою концертною програмою минулого тижня Міський Палац культури звітував перед своїми глядачами. Усі присутні мали змогу насолодитись співом вокалістів та видовищними хореографічними постановками.
  У двох відділах концерту свою творчість дарували народний художній театр танцю «Слов'яни», народний аматорський естрадний оркестр «Меридіан», народний аматорський фольклорний ансамбль «Сіверяни», заслужений аматорський народний хор «Десна», народний аматорський хор ветеранів війни та праці, зразковий дитячий ансамбль танцю «Десняночка».
30 березня 2017 р.

Чернігівські підприємства та організації запрошуються на міжнародну конференцію з енергоефективності

Чернігівські підприємства та організації запрошуються на міжнародну конференцію з енергоефективності   25-27 квітня відбудеться ІV Міжнародна конференція «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’17».
 
  Місце проведення: Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
 
  ІV Міжнародна конференція «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’17», присвячена науковим, технічним, економічним і навчально-методичним проблемам побудови ефективних систем енергетичного менеджменту, які дають змогу підвищити енергетичну ефективність функціонування енергетичного сектора України, реалізувати політику енергоефективності й енергозбереження підприємств, організацій та установ.
30 березня 2017 р.

У Чернігові готуються до старту загальноукраїнської програми «Доступні ліки»

У Чернігові готуються до старту загальноукраїнської програми «Доступні ліки»   Урядова програма «Доступні ліки» стартує в Україні з 1 квітня цього року. За цією програмою пацієнти зможуть отримувати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.
 
  У Чернігові також іде робота по впровадженню цієї програми. Про неї розповіла заступник начальника Управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради Ольга Малець:
 
  - Зараз серед лікарів первинної ланки в усіх міських медичних закладах ведеться роз’яснювальна робота щодо правил виписування рецептів на безкоштовне одержання ліків за цією програмою. В усіх закладах ...
29 березня 2017 р.

У Чернігові пройшло засідання регіонального відділення Асоціації міст України

У Чернігові пройшло засідання регіонального відділення Асоціації міст України   Сьогодні Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко провів засідання регіонального відділення Асоціації міст України на тему «Реформування місцевого самоврядування. Вдосконалення законодавчої бази».
 
  Участь у засіданні взяли керівники територіальних громад Чернігівської області, народний депутат Олександр Кодола та начальник Управління захисту економіки в Чернігівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України Володимир Нідзельський.
 
  Засідання АМУ відбулося в рамках реалізації проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) за підтримки USAID.
29 березня 2017 р.

Звіт про результати роботи спостережної комісії при виконавчому комітеті Чернігівської міської ради за друге півріччя 2016 року

Звіт про результати роботи спостережної комісії при виконавчому комітеті Чернігівської міської ради за друге півріччя 2016 року   На виконання пунктів 1 та 12 постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 року № 1042 «Про внесення змін до Положення про спостережні комісії» виконавчим комітетом міської ради рішенням від 3 липня 2013 року № 193 зі змінами та доповненнями «Про створення спостережної комісії при виконавчому комітеті Чернігівської міської ради» була утворена спостережна комісія. До складу комісії увійшли представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади. Персональний склад комісії підібрано таким чином, щоб вона була спроможна вирішувати усі питання, які визначені Постановою Кабінету Міністрів України, серед яких:
  – організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі та осіб звільнених від відбування покарання;
  – сприяння органам і установам виконання покарань у виправленні і ресоціалізації засуджених осіб та створенні належних умов для їх тримання, залучення до цієї діяльності громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян;
29 березня 2017 р.

З 3 квітня Центр надання адміністративних послуг м. Чернігова буде надавати відомості про склад сім'ї та/або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб

З 3 квітня  Центр надання адміністративних послуг м. Чернігова буде надавати відомості про склад сім'ї та/або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб

З 3 квітня надання відомостей про склад сім'ї та/або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб буде здійснюватися:

29 березня 2017 р.


Управління транспорту набирає волонтерів

Управління транспорту набирає волонтерів   Управління транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради запрошує чернігівців до участі в перевірках руху міських автобусів на маршруті №25.
 
  Мова йде про спільні перевірки за участю працівників цього управління, представників фірми-перевізника та представників громадськості.
 
  Волонтери, які готові взяти участь у контролі руху автобусів, потрібні протягом усього дня, але особливо - у перші ранкові години після виходу громадського транспорту на маршрут (з 6.00 до 9.00) та у вечірній час (з 16.00 до 22.00). Наразі кількість добровольців, готових брати участь у таких перевірках, недостатня.
29 березня 2017 р.

Чернігівський міський голова зустрівся зі студентами вищих навчальних закладів Чернігова та Ніжина

Чернігівський міський голова зустрівся зі студентами вищих навчальних закладів Чернігова та Ніжина   Сьогодні Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко провів зустріч із студентами вищих навчальних закладів Чернігова та Ніжина. Темою спілкування обрано роботу міського самоврядування Чернігова з розвитку території.
 
  Бесіда студентів з міським головою проходила у рамках тематичного короткотермінового семінару для студентів випускних курсів вищих навчальних закладів Чернігова та Ніжина, який проходить у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.
28 березня 2017 р.

У Чернігові триває реконструкція скверу ім. Богдана Хмельницького (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У Чернігові триває реконструкція скверу ім. Богдана Хмельницького (ФОТОРЕПОРТАЖ)   У Чернігові продовжується рекнострукція скверу імені Богдана Хмельницького. Закінчення робіт очікується в першій половині літа.
28 березня 2017 р.

Всього сторінок (854)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.