Середа 23 травня 2018 р. 23:33 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Щороку більше чернігівців подають проекти Бюджету участі та голосують за них

Щороку більше чернігівців подають проекти Бюджету участі та голосують за них   Про Громадський бюджет в містах та громадах Чернігівщини, його виклики та нові можливості говорили на круглому столі, що відбувся 22 травня в конференц-залі готелю «Україна».
  Заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако під час зустрічі закликав усіх чернігівців до 31 травня долучитися до Бюджету участі, подавши свої заявку та проект.
  - Чернігові на даний час вже прийнято близько 20-ти проектів. Багато людей зверталися за консультаціями. Сподіваюся, що цього року проектів буде більше, ніж минулого. Адже тоді на цей час їх було зареєстровано тільки 4. Хоча потім за один день активні громадяни міста, зокрема, студенти принесли 70 проектів.
23 травня 2018 р.

Асфальтування вул. Рокоссовського продовжується

Асфальтування вул. Рокоссовського продовжується   У Чернігові активно ведуться роботи по ремонту дорожнього покриття по вул. Рокоссовського (непарної сторони).
 
  На даний час уже вкладено вирівнюючий шар асфальтобетону по усій довжині.
 
  Також розпочалося влаштування верхнього шару дороги.
23 травня 2018 р.

Новий сервісний центр МВС відкрився в Чернігові

Новий сервісний центр МВС відкрився в Чернігові   Сьогодні, 23 травня, у Чернігові відкрився новий сервісний центр МВС, що замінить колишній МРЕВ. Відкриття відбулося за участю Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка та керівника Головного сервісного центру МВС України Владислава Криклія.
 
  Новий сервісний центр МВС працюватиме за адресою вул. Шевченка, 162-а. Тут, як і в решті центрів, що вже працюють у багатьох містах країни, громадянам, незалежно від місця реєстрації, швидко надаватимуть адміністративні послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та обміну посвідчень водія, довідки про відсутність судимостей тощо.
23 травня 2018 р.

24 травня - нагородження лауреатів літературного конкурсу "Книга року"

24 травня - нагородження лауреатів літературного конкурсу "Книга року"   24 травня відбудеться нагородження лауреатів літературного конкурсу "Книга року".
  Місце проведення: Центральна бібліотека ім. М. М. Коцюбинського.
  Початок заходу: об 11 годині.
23 травня 2018 р.

28 травня - концерт народного аматорського ансамблю танцю "Дружба"

28 травня - концерт народного аматорського ансамблю танцю "Дружба"   28 травня в Міському палаці культури відбудеться концерт народного аматорського ансамблю танцю "Дружба".
  Початок о 18 годині.
23 травня 2018 р.

Санаторій «Зелений гай» перевірять на готовність до прийому дітей на літній відпочинок

Санаторій «Зелений гай» перевірять на готовність до прийому дітей на літній відпочинок   25 травня об 11 годині міською комісією з перевірки оздоровчих закладів щодо їх готовності до прийому дітей на літній відпочинок та оздоровлення планується перевірка Чернігівського обласного дитячого протитуберкульозного санаторію «Зелений гай».
  Чернігівський обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Зелений Гай» розміщений у позаміській зоні, в сосново-березовому лісі, біля річки Білоус. Функціонує щорічно, розрахований на 100 місць, для дітей віком від 6 до 17 років.
  У цьому закладі використовуються основні засоби санаторно-курортної реабілітації: санаторний руховий режим, лікувальне дієтичне харчування, кліматотерапія, лікувальна фізкультура та масаж, фізіотерапевтичні методи, фітотерапія.
23 травня 2018 р.

Клумба з квітами у формі роялю з’явилася у Чернігові

Клумба з квітами у формі роялю з’явилася у Чернігові   Клумба з квітами у формі роялю з’явилася у Чернігові біля музичної школи № 1 ім. С. В. Вільконського. Такий сюрприз для всіх чернігівців влаштували працівники КП «Зеленбуд» Чернігівської міської ради.
  Металеву конструкцію встановили вчора, а сьогодні в неї висадили квіти – рожеві петунії.
  «Квітковий рояль» прикрашає зелену зону біля музичних закладів, що розташовані поруч. Доглядатимуть його працівники КП «Зеленбуд». Незабаром біля клумби будуть встановлені оновлені білі лавки, з числа тих, що колись стояли на бульварі по пр. Миру (на стометрівці).
  КП «Зеленбуд» й надалі дивуватиме чернігівців цікавими ідеями в озелененні міста.
23 травня 2018 р.

1 червня - акція "Чернігів – територія радості"

1 червня - акція "Чернігів – територія радості"   У Чернігові 1 червня у сквері ім. М. М. Попудренка відбудеться акція «Чернігів – територія радості!" до Міжнародного дня захисту дітей.
  Початок заходу: о 10.30.
  Організатори свята: управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, КЗ «Позашкільний навчальний заклад «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» ЧМР та РК «Базис».
  Цього дня на дітей чекатимуть цікаві розваги, святковий концерт дитячих танцювальних та пісенних колективів м. Чернігова, весела ігротека з призами та подарунками, конкурс малюнка на асфальті, розважальна програма від РК «Базис». Наприкінці заходу гості отримають солодкий подарунок. Для учасників заходу у сквері працюватиме світломузичний фонтан.
23 травня 2018 р.

Владислав Атрошенко: всі зобов’язання, озвучені під час зустрічей з містянами, мають бути виконані вчасно

Владислав Атрошенко: всі зобов’язання, озвучені під час зустрічей з містянами, мають бути виконані вчасно   Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко вкотре нагадав керівникам структурних підрозділів про їх особисту відповідальність за виконання зобов’язань, узятих під час зустрічей з мешканцями міста. Про це йшла мова сьогодні, 22 травня, на розширеній нараді у міській раді.
 
  Якщо ми спільно обіцяємо щось зробити і ви бачите, що ми це не зможемо через якісь причини, ви одразу про це кажіть. Але, якщо ви вже взяли на себе відповідальність і є терміни виконання, то маєте чітко усвідомити свою особисту відповідальність за порушення цих домовленостей.
 
  Міський голова торкнувся питання щодо виконання його доручень за результатами першої зустрічі з жителями вулиць Рокоссовського та Освіти, яка проходила місяць тому (18 квітня).
22 травня 2018 р.

Пам’ятка на випадок смерті близької людини, якщо це сталося вдома

Пам’ятка на випадок смерті близької людини, якщо це сталося вдома   Нехай таке не стається, але все-таки: як діяти у випадку смерті близької людини, якщо це сталося вдома?
 
  Час від часу навколо цього питання виникають тривожні чутки й розповіді про те, що норми законодавства зараз – надто заплутані й складні.
 
  Аби хоч трохи полегшити тягар родини в такий важкий для неї момент, у Чернігові профільне комунальне підприємство спільно з Управлінням охорони здоров’я міської ради розробили пам’ятку з алгоритмом необхідних дій.
22 травня 2018 р.

Всього сторінок (1020)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.