Неділя 24 березня 2019 р. 05:37 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Орієнтовний план основних заходів з 25 по 29 березня 2019 року

Орієнтовний план основних заходів з 25 по 29 березня 2019 року   25.03.19 - 08.30
  Нарада з керівниками структурних підрозділів міської ради з питань організаційно-кадрової роботи
  Фесенко С.І.
22 березня 2019 р.

28 березня - конкурс на заміщення вакантних посад

28 березня - конкурс на заміщення вакантних посад

28 березня в залі засідань виконавчого комітету міської ради відбудеться конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

...
22 березня 2019 р.

25-26 березня в Чернігові - Всеукраїнський музичний конкурс ім. Левка Ревуцького

25-26 березня в Чернігові - Всеукраїнський музичний конкурс ім. Левка Ревуцького

 Всеукраїнський музичний конкурс імені Левка Ревуцького – ювілейна, десятирічна традиція м. Чернігова! Захід сприяє ...

22 березня 2019 р.

Фонд комунального майна інформує

Фонд комунального майна інформує

Фонд комунального майна Чернігівської міської ради повідомляє про результати ...

22 березня 2019 р.

Чим володіє територіальна громада Чернігова? Перелік можна переглянути он-лайн

Чим володіє територіальна громада Чернігова? Перелік можна переглянути он-лайн   Станом на початок 2019 року в комунальній власності міста Чернігова знаходиться 1513 об’єктів нерухомого майна; 1979 об’єктів житлового фонду з вбудованими нежилими приміщеннями; 849 транспортних засобів.
 
  Це сумарна кількість майна, що знаходиться у розпорядженні всіх міських установ, закладів і комунальних підприємств разом. Його переліки щорічно затверджуються міською радою. Цього року рішення «Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова» прийняте нею на сесійному засіданні 21 березня.
22 березня 2019 р.

Чернігівці про усі проблемні питання благоустрою можуть повідомляти в міський Контакт-центр

Чернігівці про усі проблемні питання благоустрою можуть повідомляти в міський Контакт-центр   У Чернігові на виконання доручення міського голови Владислава Атрошенка активно прибирається міська територія після зимового періоду. До цієї роботи залучені усі комунальні підприємства міста. Так, КП «АТП-2528» щоденно для прибирання міста випускає спеціалізовану техніку: дорожній пилосос «Глобус», трактори зі щітками, навантажувачі, самоскиди. Автомобілям допомагають вантажники та прибиральники, які підмітають тротуари, переходи і зупинки. За чистоту та порядок біля житлових багатоповерхових будинків відповідають комунальні ЖЕКи, а також ОСББ та інші приватні обслуговуючі підприємства.
 
  Про будь-які порушення правил благоустрою, про аварійні ситуації, а також про інші проблемні ситуації у місті чернігівці можуть повідомляти, зателефонувавши до міського Контакт-центру за номером 0800-50-93-50 (безкоштовно й цілодобово).
22 березня 2019 р.

Двоповерховий довгобуд на Доценка продадуть з аукціону

Двоповерховий довгобуд на Доценка продадуть з аукціону   Недобудоване приміщення тяглової підстанції, розташоване по вул. Доценка, 22 (біля школи №12 і житлового будинку №24), продадуть з аукціону. Дана споруда є власністю міської громади. Сьогодні, 21 березня депутати на сесії Чернігівської міської ради ухвалили рішення продати її, оскільки потреби в ній нема.
 
  Тяглова підстанція будувалася на початку 1990-х для Чернігівського тролейбусного управління, але у 1993 році роботи припинили при 70% готовності. Пізніше, у зв’язку зі зміною пріоритетних напрямків будівництва міських тролейбусних контактних мереж, необхідність в об’єкті взагалі відпала. Не має потребі у такому об'єкті КП "ЧТУ" і зараз.
 
  Будівля цегляна, двоповерхова, її площа 288,5 кв.м. Площа земельної ділянки при цьому об’єкті 0,1398 га.
 
  Згідно з будівельними нормами, для зведення житлового будинку такої площі ділянки недостатньо. Відповідно до рішення міської ради, об’єкт продаватиметься із зобов’язанням до покупця «використовувати його як об’єкт соціального призначення та ввести в експлуатацію не пізніше ніж через 2 роки з моменту набуття права власності».
21 березня 2019 р.

Конкурс дитячого малюнку «Споживач очима дітей»

Конкурс дитячого малюнку «Споживач очима дітей»   З нагоди святкування Всесвітнього дня захисту прав споживачів, з метою виховання свідомого споживача, звернення уваги підростаючого покоління до правильного вибору та придбання якісних та безпечних товарів, робіт та послуг; популяризації обізнаності своїх прав як споживача серед дітей; розвитку творчого потенціалу дітей Головне управлінняДержпродспоживслужби в Чернігівській області з 11 до 29 березня проводить конкурс дитячого малюнку «Споживач очима дітей».
 
  Учасниками конкурсу можуть стати діти віком від 6 до 13 років, яка проживає на території Чернігівської області. Кожний учасник конкурсу має можливість проявити свої творчі здібності.
21 березня 2019 р.

Депутати міської ради внесли зміни до Програми сприяння забезпечення новим житлом мешканців застарілого житла

Депутати міської ради внесли зміни до Програми сприяння забезпечення новим житлом мешканців застарілого житла   Сьогодні, 21 березня, на засіданні 40-ої сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання затвердили зміни до Програми сприяння забезпечення новим житлом мешканців непридатного для проживання та застарілого житлового фонду міста Чернігова на 2019 – 2023 роки.
 
  Як відомо, ця міська Програма передбачає механізм стимулювання, а саме: систему компенсацій, які інвестори-забудовники будуть отримувати, якщо будуватимуть на місці зношеного аварійного житла. При цьому мешканці відселятимуться у кращі будинки. Подібний механізм надання компенсацій є першим в Україні. Програма розроблена за ініціативи чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, який неодноразово наголошував, що це фактично єдиний шлях для міста хоч щось зробити з непридатним для проживання житловим фондом.
 
  За пропозицією КП «Чернігівбудінвест» зміни, затверджені депутатами міської ради сьогодні, передбачають, що надання компенсації збитків буде здійснюватися з розрахунку до вартості опосередкованої спорудженого житла, встановленого Мінрегіоном для Чернігівської області, що буде діяти на момент проведення відселення жителів або відчуження об’єктів нерухомого майна. Раніше було на момент проведення конкурсу.
21 березня 2019 р.

Сесія Чернігівської міської ради щойно розпочала свою роботу (оновлено)

Сесія Чернігівської міської ради щойно розпочала свою роботу (оновлено)   Сьогодні, 21 березня, в залі засідань Чернігівської міської ради (вул. Магістратська, 7) відбувається сорокова сесія Чернігівської міської ради сьомого скликання.
 
  У порядку денному сесії - 21 питання. Проекти рішень, підготовлені профільними структурними підрозділами міської ради, завчасно оприлюднені на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради в розділі "Публічна інформація".
 
  Також з ними можна ознайомитися, натиснувши на заголовок цієї новини.
21 березня 2019 р.

Всього сторінок (1117)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.