Субота 24 березня 2018 р. 00:24 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

У Чернігові члени Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення спілкувалися з журналістами

У Чернігові члени Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення спілкувалися з журналістами   Сьогодні, 23 березня, у залі засідань Чернігівської обласної державної адміністрації в рамках робочого візиту члени Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення зустрілися з журналістами обласного центру. У прес-брифінгу взяли участь Голова Національної ради Юрій Артеменко, заступник Голови Національної ради Уляна Фещук, члени Національної ради Валентин Коваль і Сергій Костинський, представник Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення в Чернігівській області Ірина Сенченко.
  На початку Голова Національної ради Юрій Артеменко зазначив, що такі зустрічі наразі проводяться у кожному обласному центрі України. За його словами, мета цих зустрічей, на які виїжджають усі члени Національної ради, дуже проста – почути і доповісти. А саме, вони організовуються для того, щоб на місцевому рівні разом з представниками влади та телерадіоорганізацій напрацювати певні рішення, які потім будуть затверджуватися у Києві.
23 березня 2018 р.

Європейська практика: у Чернігові школярів на екскурсії водитимуть у світловідбиваючих жилетах

Європейська практика: у Чернігові школярів на екскурсії водитимуть у світловідбиваючих жилетах   Сьогодні, 23 березня, громадські активісти Національної програми Traffic Challenge передали 600 світловідбиваючих жилетів чернігівським школам. Передача жилетів відбулася в управлінні освіти Чернігівської міської ради. 20 шкіл міста отримали комплекти для дітей 1-3 класів, кожний комплект складається з 30 жилетів 2-х розмірів, тобто розрахований на повний клас дітей.
 
  Активісти Національної програми Traffic Challenge також проведуть для дітей заняття «Безпека пішоходів на дорозі та важливість використання світловідбивачів».
23 березня 2018 р.

25 березня - ювілейний X Всеукраїнський хореографічний фестиваль «НОВЕ ПОКОЛІННЯ»

25 березня - ювілейний X Всеукраїнський хореографічний фестиваль «НОВЕ ПОКОЛІННЯ»   25 березня в Чернігові у Міському палаці культури відбудеться ювілейний X Всеукраїнський хореографічний фестиваль «НОВЕ ПОКОЛІННЯ» за участі близько 2000 учасників з 70 колективів з різних областей країни: Київської, Одеської, Сумської, Харківської, Дніпропетровської, Полтавської, Черкаської, Хмельницької, Чернівецької, Львівської, Чернігівської областей та з Республіки Білорусь.
 
  Конкурсна програма буде відбуватися в наступних номінаціях: народна хореографія, фольк, естрадна хореографія, сучасна хореографія, стріт-денс шоу та в наступних вікових категоріях: діти (5-6 років), ювенали (7-9 років), юніори (10-12 років), молодь (13-15 років), дорослі (16 років та старше).
23 березня 2018 р.

Сьогодні в Чернігові перебувають представники Національної ради з питань телебачення і радіомовлення

Сьогодні в Чернігові перебувають представники Національної ради з питань телебачення і радіомовлення   Сьогодні в Чернігові з робочим візитом перебувають представники Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення. А саме – Голова Національної ради Юрій Артеменко, заступник Голови Національної ради Уляна Фещук, члени Національної ради Валентин Коваль і Сергій Костинський.
 
  На початку дня відбулася їх зустріч з керівниками теле- і радіо- компаній регіону, місцевого представництва концерну РРТ та офіційними особами з місцевої влади, які відповідають за інформаційний простір.
23 березня 2018 р.

Фонд державного майна України по Чернігівській області вивчає попит (приватизації, оренди) на майно

Фонд державного майна України по Чернігівській області вивчає попит (приватизації, оренди) на майно   Регіональне відділення Фонду державного майна України по Чернігівській області вивчає попит (приватизація, оренда) на майно загальносоюзних громадських об’єднань (організацій) колишнього Союзу РСР, розташованого на території України, яке повернуто у власність держави за рішенням суду - будівлю літ. А-7 загальною площею 3502,2 кв.м, яка розташована за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 105-а.
 
  Потенційним покупцям/орендарям направляти повідомлення про наміри придбати об’єкт/взяти в оренду на адресу регіонального відділення Фонду державного майна України по Чернігівській облвсті: м. Чернігів, проспект Миру, 43, тел. (0462) 676-302, e-mail:chernigiv@spfu.gov.ua.
23 березня 2018 р.

ОБЕРЕЖНО – ВЕСНЯНИЙ ЛІД!

ОБЕРЕЖНО – ВЕСНЯНИЙ ЛІД!   Наприкінці зими крига на воді, хоча і здається міцною, але стає крихкою і небезпечною. Вона може не витримати вагу людини і тому виходити на неї дуже небезпечно.
 
  22 березня сталася трагедія – потонув чоловік у річці Десна. Причина небезпечної події - вихід людини на тонкий весняний лід. Так, два молодих чоловіка вирішили вийти на лід р. Десна (м. Чернігів. район Бобровиця) та за декілька хвилин потрапили у пастку сильної течії річки. Пропливши близько 300 метрів, одному чоловіку, завдяки допомоги рятівників міського відділу ДСНС, вдалося врятуватись. Інший – потонув.
23 березня 2018 р.

У Міському Палаці культури відсвяткували "Новруз Байрам" (Фоторепортаж)

У Міському Палаці культури відсвяткували  "Новруз Байрам" (Фоторепортаж)   У Чернігові 22 березня в Міському Палаці культури відбулося свято "Новруз Байрам", яке традиційно відзначають на територіях сучасного Ірану, Середньої і Малої Азії, Кавказу і Казахстану. Головною ідеєю його проведення у нашому місті є об'єднання людей різних національностей.
  Цього вечора на сцені Міського Палацу культури виступали Народний ансамбль "Азербайджан", Народний артист України Гурбан Аббасов, відома телеведуча Нового каналу Наталія Кудряшова, учасник програми "Голос діти" Гідаят Сеїдов, творчі колективи різних національностей, що проживають у Чернігові, а також місцеві творчі колективи.
23 березня 2018 р.

У Міському Палаці культури відбудеться свято національних меншин "Новруз Байрам"

У Міському Палаці культури відбудеться свято національних меншин "Новруз Байрам"   Сьогодні, 22 березня, у Чернігові в Міському Палаці культури вперше у нашому місті відбудеться свято оновлення та початку нового життя "Новруз Байрам". Перед його проведенням організатори розповіли про символи, традиції та звичаї цього свята.
  У зустрічі взяли участь Голова Об'єднаного Конгресу Азербайджанців України Ровшан Тагієв, Голова Об'єднаного Конгресу Азербайджанців України в Чернігівській області Іскандер Велієв, Народний артист України, Голова Азербайджанського культурного центру імені Мусліма Магомаєва, Посол Миру Гурбан Аббасов, телеведуча Нового Каналу, співачка Наталія Кудряшова та начальник управління культури та туризму міської ради Олександр Шевчук.
22 березня 2018 р.

Всі підприємства, готові виготовити таблички з назвами вулиць, будуть запрошені до участі в тендері

Всі підприємства, готові виготовити таблички з назвами вулиць, будуть запрошені до участі в тендері   1. Вказівники мають бути виготовлені із заліза.
  2. Покриття табличок – склоемаль.
  3. Вказівник має бути виготовлений з бортом та прихованим кріпленням.
 
  Загалом планується провести заміну 2684 табличок (1342 комплектів, до яких входять два окремі вказівники: один – з назвою вулиці, інший – з номером будинку). З них: 2194 табличок – перейменовані вулиці міста, 490 передбачається замінити в центральній частині міста.
22 березня 2018 р.

Які з кращих практик підтримки бізнесу запрацюють у Чернігові?

Які з кращих практик підтримки бізнесу запрацюють у Чернігові?

Сьогодні, 22 березня, представники Чернігівської міської ради взяли участь у семінарі «Кращі практики підтримки бізнесу на місцевому рівні». ...

22 березня 2018 р.

Всього сторінок (992)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.