П’ятниця 20 липня 2018 р. 05:57 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Владислав Атрошенко: від прибирання незаконних гаражів виграє вся громада міста

Владислав Атрошенко: від прибирання незаконних гаражів виграє вся громада міста   - Я звертаюся до всіх чернігівців, членів виконкому, депутатського корпусу з проханням, щодо маленького, але зрозумілого напрямку. Давайте ми спільно розуміти, що в 21 столітті таких малих архітектурних форми (МАФ), як металеві гаражі, потрошку, крок за кроком, потрібно позбуватися і сприймати це з розумінням, як плюс для всіх, а не як мінус. Це плюс для міста, а значить плюс для містян, всі від цього виграють. Коли гараж демонтують - для когось це розцінюється як втрата. Але якщо це наше місто і на його території буде 2000 металевих гаражів, зупинкових комплексів та інших МАФів незрозумілої форми, конструкцій та кольорів - то всі не здобудуть, а втратять від цього, - з такими словами Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звернувся до чернігівців сьогодні під час засідання виконкому, на якому було дано згоду на знесення чергових 69 незаконно встановлених гаражів.
19 липня 2018 р.

Чернігівський міський голова доручив розробити міську Програму, яка дозволить оновити зношений житловий фонд

Чернігівський міський голова доручив розробити міську Програму, яка дозволить оновити зношений житловий фонд   У Чернігові розроблять міську Програму, яка надаватиме стимул інвесторам будувати житлові будинки на місцях, де зараз розташоване зношене житло. А також надавати в цих будинках квартири для відселених мешканців. Таке доручення дав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сьогодні, 18 липня, на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради.
  Юридичний відділ міської ради спільно з секретарем міської ради Максимом Черненком проводитимуть обговорення фізичних нюансів цього питання з забудовниками, які здають в експлуатацію значні обсяги житла на рік. Це необхідно для того, щоб зібрати й від них необхідну інформацію для розроблення заохочувальних заходів для інвесторів та юридично досконало виписати цю нову міську Програму.
19 липня 2018 р.

Завершений підрахунок збитків, завданих Чернігову надзвичайною ситуацією 30 червня

Завершений підрахунок збитків, завданих Чернігову надзвичайною ситуацією 30 червня   Завершений підрахунок збитків, завданих Чернігову аномальною зливою. Сьогодні міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затвердила підсумковий документ – Розрахунок збитків, нанесених внаслідок надзвичайної ситуації, що сталася в Чернігові 30 червня 2018 року, та коштів, витрачених на ліквідацію її наслідків.
  Згідно з проведеними розрахунками, загальна сума збитків склала 58 млн 346 тис. 493 грн.
 
  В тому числі по житловим будинкам та домогосподарствам – 31 354 014 грн.
19 липня 2018 р.

Ділянку дороги пров. Гомельський ремонтуватимуть на умовах співфінансування 80/20

Ділянку дороги пров. Гомельський ремонтуватимуть на умовах співфінансування 80/20   Сьогодні, 19 липня, виконком міської ради своїм рішенням затвердив перелік об`єктів з облаштування інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста, що співфінансуються за рахунок коштів міського бюджету міста Чернігова. Мова йде про «Програму розвитку інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста Чернігова на 2016-2020 роки».
 
  На умовах співфінансування в пропорції 80 на 20 (20 % коштів від вартості реалізації проекту спільними зусиллями збирають мешканці певної вулиці, які створили орган самоорганізації населення (ОСН), 80% витрат бере на себе міська рада) буде здійснено капітальний ремонт ділянки дороги по пров. Гомельський.
19 липня 2018 р.

Ще 69 незаконно встановлених гаражів демонтують у Чернігові

Ще 69 незаконно встановлених гаражів демонтують у Чернігові   Сьогодні, 19 липня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради надав дозвіл на проведення демонтажу 69 самовільно встановлених тимчасових металевих гаражів у місті. Перелік таких гаражів попередньо розглядався на засіданнях Комісії з демонтажу тимчасових (металевих) гаражів на території м. Чернігова, що відбулися 15 червня та 6 липня.
 
  Відповідно до прийнятого рішення власникам тимчасових металевих гаражів встановлений строк добровільного демонтажу та відновлення благоустрою земельних ділянок терміном 30 календарних днів. У разі невиконання цього демонтаж здійснюватиме КП «Муніципальна варта».
 
  Демонтаж тимчасових гаражів у місті здійснюється відповідно до «Порядку демонтажу тимчасових (металевих) гаражів на території м. Чернігова», який передбачає механізм, підстави, терміни і порядок проведення демонтажу гаражів, які розміщені з порушеннями, подальше поводження з демонтованими об’єктами, а також порядок відшкодування витрат, пов’язаних з їх демонтажем.
19 липня 2018 р.

Стартували конкурси до Дня Десни

Стартували конкурси до Дня Десни   Деснянське басейнове управління водних ресурсів Держводагентства України оголосило ряд конкурсів, приурочених до нового свята - Дня Десни. Серед них:
 
  - «Десна в об'єктиві» – на краще фото річки Десна (до 15.08.2018)
 
  - «Краща стаття екологічного спрямування» (до 01.08.2018).
19 липня 2018 р.

21 липня – проект ChAC знову запрошує чернігівців

21 липня – проект ChAC знову запрошує чернігівців   У Чернігові в суботу, 21 липня, в сквері ім. Богдана Хмельницького культурологічно-просвітницький проект ChAC знову підготував низку цікавих та корисних для всіх чернігівців розваг. Час проведення з 16.00 до 21.00.
 
  Нагадаємо, що цього літа кожної суботи та неділі у сквері ім. Б. Хмельницького проходитимуть цікаві, корисні й щоразу різні розваги, і не тільки для дітей, а й для інших вікових груп. Слідкуйте за анонсами на офіційному сайті Чернігівської міської ради та в соцмережі Фейсбук.
18 липня 2018 р.

Усі екстренні виклики про меддопомогу прийматиме єдина диспетчерська служба

Усі екстренні виклики про меддопомогу прийматиме єдина диспетчерська служба   Відтепер усі виклики «швидкої» зі всієї Чернігівщини надходитимуть у єдиний центр. Сьогодні, 18 липня, у Чернігові урочисто відкрили центральну оперативну диспетчерську Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф, яка знаходиться по вул. Шевченка, 160.
  У заході взяли участь керівники області та міста – Валерій Куліч, Ігор Вдовенко та Владислав Атрошенко.
  За словами голови Чернігівської облдержадміністрації Валерія Куліча, цей проект охоплює всю область і в Україні він - перший. Його впроваджено за кошти Державного Фонду регіонального розвитку зі співфінансуванням обласного бюджету. Загалом на сьогоднішній день на проект виділено понад 10 млн грн.
18 липня 2018 р.

23 липня - конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

23 липня - конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування   23 липня в залі засідань виконавчого комітету міської ради о 8-ій годині відбудеться письмовий іспит кандидатів на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – заступника начальника управління – начальника відділу культури управління культури та туризму Чернігівської міської ради.
 
  Також, 23 липня в залі засідань виконавчого комітету міської ради о 15-ій годині – відбудеться засідання конкурсної комісії та співбесіда з претендентами на посаду.
18 липня 2018 р.

Міський голова вимагає від комунальників чистоти на всій території Чернігова

Міський голова вимагає від комунальників чистоти на всій території Чернігова   Щотижня в Чернігові працівники Муніципальної варти перевіряють всю територію міста на наявність «забутих» стихійних сміттєзвалищ і пошкоджених об’єктів міської інфраструктури. Вже стало традиційним, що кожного вівторка на розширеній нараді міського голови з керівниками структурних підрозділів і комунальних підприємств міської ради фотографії таких «знахідок» демонструються на загал.
 
  Одночасно повідомляється про те, яке з комунальних або інших підприємств міста зобов’язане прибирати на даній території. Задаються питання керівникам цих підприємств, розбираються причини невчасного виконання робіт – і для керівників це обертається позбавленням частини премії. З часом куп сміття по місту стає все-таки менше. Так поступово керівництво міста добивається від комунальних служб, які відповідають за чистоту наших дворів і вулиць, більш ефективної роботи.
18 липня 2018 р.

Всього сторінок (1042)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.