П’ятниця 24 листопада 2017 р. 04:04 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Владислав Атрошенко увійшов до списку найбільш інноваційних міських голів

Владислав Атрошенко увійшов до списку найбільш інноваційних міських голів   Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко потрапив до «Рейтингу українських мерів-інноваторів». Про це повідомляють організатори проекту – "Українська правда" та Міжнародний саміт мерів.
 
  «Упродовж 2 тижнів професійне журі та пересічні українці пропонували кандидатури мерів, які працюють над змінами та впроваджують інновації в своїх містах. У результаті надійшло 400 заявок, з яких професійне журі обрало топ-20 мерів», - повідомила «Українська правда» сьогодні.
23 листопада 2017 р.

Представники Британської ради в Україні відвідали Чернігівську міську раду

Представники Британської ради в Україні відвідали Чернігівську міську раду   Сьогодні, 23 листопада, у Чернігівській міській раді відбулася зустріч з представниками Британської ради в Україні, які є також учасниками програми «Активні громадяни».
  Гостей у міській раді радо привітали начальник управління стратегічного розвитку міста Борис Атрощенко та начальник фінансового управління Олена Лисенко.
  Презентуючи учасникам зустрічі наше місто, Борис Атрощенко розповів про історію Чернігова, його ресурсний та туристичний потенціал, про роботу найбільш розвинених підприємств та співпрацю з містами-партнерами.
23 листопада 2017 р.

Чернігівська міська рада приймає естафету проведення благодійного марафону «Промінь надії»

Чернігівська міська рада приймає естафету проведення благодійного марафону «Промінь надії»   26 листопада 2017 року о 14.00 та о 17.00 Чернігівська міська рада разом з міським Палацом культури проводить благодійний концерт-марафон «Промінь надії» зі збору коштів на лінійний прискорювач для онкохворих. Благодійний концерт-марафон відбудеться за участі кращих колективів та виконавців міста Чернігова.
 
  Ця акція є частиною заходів «променевого марафону» - концертів та вистав, стартом якого став благодійний вечір-марафон в Чернігівському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка 20 листопада 2017 року.
 
  Для лікування хворих на новому медапараті необхідно зібрати ще близько 25 мільйонів гривень на придбання додаткового обладнання.
23 листопада 2017 р.

8 грудня відбудуться громадські слухання щодо проектів реконструкції Алеї Героїв і Валу

8 грудня відбудуться громадські слухання щодо проектів реконструкції Алеї Героїв і Валу   Рівно через 15 днів, 8 грудня о 18.00 у приміщенні Деснянської районної в м. Чернігові ради (пр. Перемоги, 141) відбудуться громадські слухання та презентація для всіх бажаючих чернігівців проектів реконструкції бульвару по проспекту Миру від вул. Преображенська до Красної площі (Алеї Героїв) та капітального ремонту парку ім. Коцюбинського (нижньої частини Валу). Реєстрація учасників слухань буде розпочата о 17:00. Для реєстрації потрібно мати при собі паспорт громадянина України. Кожен зареєстрований учасник слухань отримає мандат для голосування.
 
  Про проведення слухань відповідне розпорядження Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко підписав 10 листопада. Це розпорядження містить, зокрема, порядок обговорень:
23 листопада 2017 р.

Перша лінійка техніки АТП-2528 готова зустріти сніг у Чернігові

Перша лінійка техніки АТП-2528 готова зустріти сніг у Чернігові   Комунальне підприємство АТП-2528 Чернігівської міської ради вивело на першу лінію готовності снігоприбиральну техніку. Вона по команді готова одразу вийти на прибирання чернігівських вулиць від снігу.
 
  Серед першої черги техніки - два новенькі 20-тонні універсальні автомобілі МАЗ та інша техніка, закуплена у системі Prozoro згідно з Комплексною цільовою «Програмою розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2017-2020 роки».
 
  Водій новенького універсального МАЗа Григорій Рослий готує також більш стару піщано-розкидальну машину до виходу на вулиці Чернігова.
 
  Керівник АТП-2528 Леонід Сахневич говорить, що друга лінійка універсальної техніки для прибирання снігу поки що готує піщано-сольову суміш та виконує інші завдання.
23 листопада 2017 р.

Завдяки системі відеоспостереження у місті кількість правопорушень має тенденцію до зменшення (ДОДАНЕ ВІДЕО)

Завдяки системі відеоспостереження у місті кількість правопорушень має тенденцію до зменшення (ДОДАНЕ ВІДЕО)   Розгалужена система відеоспостереження за публічним порядком у населених пунктах на території Чернігівської області під назвою «Мережа безпеки» об’єднує сьогодні сигнал з понад 220 камер відеоспостереження. Одна третина з них має функцію розпізнавання номерних знаків. Ядро цієї системи знаходиться у обласному центрі та налічує 65 камер, з яких 25 камер розпізнають номерні знаки. Міська Програма має назву «Безпечне місто».
 
  Програмно-апаратний комплекс використовує як оглядові, так і «розумні» камери відеоспостереження. У будь-яку годину доби вони розпізнають номерні знаки як автомобілів української реєстрації, так і інших держав. Нагляд у режимі он-лайн працівниками поліції не ведеться. Сигнал надходить на центральний сервер, де миттєво відбувається його програмний аналіз. Паралельно система формує базу даних, яка тривалий час зберігає цю інформацію, зокрема: відео – 2 роки, скріншоти номерів автомобілів – до 2-х місяців.
23 листопада 2017 р.

Владислав Атрошенко про підтримку футбольного клубу “Десна”

Владислав Атрошенко про підтримку футбольного клубу “Десна”   Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зробив заяву щодо своєї підтримки футбольного клубу «Десна»:
 
  - Спортивна спільнота і всі чернігівці зараз дуже хочуть, щоб відбувся футбольний матч «Десна» Чернігів - «Динамо» Київ на нашому стадіоні. Я також дуже цього хочу. Я готовий як міський голова робити цьому посильну організаційну підтримку. Якщо потрібна допомога - я навіть готовий, щоб цей матч відбувся, разово надати допомогу як фізична особа. Але те, що стосується стану справ з фінансуванням футбольної команди «Десна» взагалі - окреме питання.
22 листопада 2017 р.

Учасники АТО провели для старшокласників годину патріотичної гідності

Учасники АТО провели для старшокласників годину патріотичної гідності   21 листопада у День Гідності та Свободи України учасники АТО та волонтери провели зустріч із старшокласниками школи № 14. Це була година патріотичної гідності під назвою «Навіки слава Україні, героям слава навіки».
 
  Учасники АТО продемонстрували учнівській молоді сучасну воєнну зброю та правила поводження з нею.
 
  Захід пройшов у приміщенні комунального клубного закладу Палацу культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міської ради.
22 листопада 2017 р.

Чернігівська міська рада оприлюднює проект реконструкції Алеї Героїв

Чернігівська міська рада оприлюднює проект реконструкції Алеї Героїв   Чернігівська міська рада оприлюднює проект реконструкції Алеї Героїв (бульвару по проспекту Миру від вул. Преображенської до Красної площі). Зараз стан наявного там покриття з ФЕМ і асвальтобетону потребує заміни, також потребують поновлення підпірні стінки (облицювання), фонтани, газон, квітники та деякі рослини. Існуюче огородження ділянки педуніверситету, що межує з бульваром, не відповідає сучасним вимогам.
 
  Для приведення вказаної ділянки, що знаходиться у центрі міста, до сучасних вимог на замовлення управління капітального будівництва Чернігівської міської ради було розроблено 2 проекти: «Реконструкція бульвару по проспекту Миру від вул. Преображенської до Красної площі в м.Чернігові» та «Реконструкція бульвару по проспекту Миру від вул. Преображенської до Красної площі в м.Чернігові: декоративні фонтани».
22 листопада 2017 р.

У Чернігові не виступатимуть артисти, які підтримують агресію сусідньої держави

У Чернігові не виступатимуть артисти, які підтримують агресію сусідньої держави   У закладах, які належать громаді міста Чернігова, забороняється проведення гастрольних заходів, концертів, вистав та інших культурних заходів особам, які публічно підтримують агресію Російської Федерації, окупацію Автономної Республіки Крим та не визнають так звані «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями і таким чином схвалюють дії, направлені на зміну меж території суверенної України, її державного кордону, з метою зменшення їх ідеологічного впливу. Відповідне розпорядження підписав 21 листопада Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.
 
  Під дію цього розпорядження підпадають також особи, які від початку російської агресії в Україні проводять концерти та беруть участь в інших культурних заходах на території Російської Федерації, окупованої Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих окремих районах Донецької і Луганської областей України.
22 листопада 2017 р.

Всього сторінок (947)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.