Четвер 17 серпня 2017 р. 20:23 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Міська рада додатково спрямувала 650 тисяч грн для надання одноразової матеріальної допомоги чернігівцям

Міська рада додатково спрямувала 650 тисяч грн для надання одноразової матеріальної допомоги чернігівцям   Сьогодні на пленарному засіданні міської ради депутати проголосували за збільшення суми надання матеріальної допомоги мешканцям міста Чернігова, які потрапили у скрутне матеріальне становище у зв’язку зі складними життєвими обставинами, що виникли внаслідок стихійного лиха, тяжкого захворювання, оперативного лікування.
 
  Цим рішенням депутати внесли зміни до Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста Чернігова на 2014-2018 роки, за якою на поточний рік була передбачена допомога у сумі 1 270 тис. гривень.
 
  За 6 місяців 2017 року проведено видатків у сумі 877,2 тис. грн, у тому числі: 321 тис. гривень отримали учасники АТО та члени сімей загиблих учасників АТО; 556,2 тис. грн - інші мешканці міста у зв’язку з тяжким матеріальним станом, в тому числі на лікування тяжких захворювань. У середньому сума видатків складає 146,2 тис. гривень щомісяця.
17 серпня 2017 р.

У міській раді працюватиме комісія з реалізації житлових прав мешканців гуртожитків

У міській раді працюватиме комісія з реалізації житлових прав мешканців гуртожитків   На пленарному засіданні 22-ї сесії міської ради 7 скликання, яке відбулося сьогодні, депутати створили "Комісію із забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків" та затвердили Положення про її роботу.
 
  Комісія створена на вимогу Закону України “Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків” відповідно до змін, внесених 5 квітня 2017 року.
17 серпня 2017 р.

Депутати затвердили зміни до кількох програм у сфері ЖКГ

Депутати затвердили зміни до кількох програм у сфері ЖКГ   17 серпня 2017 року на пленарному засіданні 22 сесії Чернігівської міської ради VII скликання були підтримані всі проекти рішень, у сфері Жрозроблені управлінням ЖКГ.
 
 
 
  Зокрема, йдеться про:
 
  1. Внесення змін до Програми поліпшення екологічного стану міста Чернігова на 2016-2017 роки".
 
  У складі даної Програми передбачено коригування робочого проекту «Реконструкція фільтраційних каналів на полігоні твердих побутових відходів район Масани», розробленого ще у 2013 році, та розробка робочого проекту «Екологічне покращення гідрологічного режиму та санітарного стану водойми №3 на р. Стрижень у м. Чернігові». Проведення коригування даного робочого проекту у 2017 році необхідне для подальшої реалізації та забезпечення безпечної експлуатації полігону твердих побутових відходів.
17 серпня 2017 р.

Створений у Чернігові Інклюзивно-ресурсний центр забезпечуватиме інтеграцію дітей з особливими потребами у загальноосвітній простір

Створений у Чернігові Інклюзивно-ресурсний центр забезпечуватиме інтеграцію дітей з особливими потребами у загальноосвітній простір   Сьогодні депутати Чернігівської міської ради схвалили рішення про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр № 1» Чернігівської міської ради (скорочене найменування – ІРЦ № 1).
 
  Інклюзивно-ресурсний центр є установою, що створюється з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, у тому числі у професійно-технічних навчальних закладах.
 
  Створення та діяльність таких Центрів у м. Чернігові сприятиме забезпеченню дітям з особливими освітніми потребами необхідної психолого-педагогічної підтримки з урахуванням їх індивідуальних потреб та системного кваліфікованого супроводження.
17 серпня 2017 р.

Звання «Почесний громадянин міста Чернігова» присвоєні ПАСІЧНИКУ Василю Івановичу і НОРОВУ Олександру Олександровичу

Звання «Почесний громадянин міста Чернігова» присвоєні ПАСІЧНИКУ Василю Івановичу і НОРОВУ Олександру Олександровичу   Чернігівська міська рада присвоїла звання "Почесний громадянин міста Чернігова" ПАСІЧНИКУ Василю Івановичу і НОРОВУ Олександру Олександровичу (посмертно).
 
  Таке рішення депутати прийняли під час 22-ї сесії міської ради 17 серпня. Як повідомлялося раніше, звання Почесний громадянин міста Чернігова є найвищою відзнакою територіальної громади міста Чернігова, присвоюється громадянам України та інших держав, які своєю професійною та громадською діяльністю зробили вагомий внесок у розвиток міста, що сприяло піднесенню його авторитету як на державному, так і на міжнародному рівні.
 
  Право присвоєння звання "Почесний громадянин міста Чернігова" відповідно до Положення про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Чернігова"належить виключно міській раді.
17 серпня 2017 р.

Депутати утрималися від популістського кроку щодо вартості проїзду

Депутати утрималися від популістського кроку щодо вартості проїзду   - Сьогодні я бачу наступне: якщо ми станемо на шлях популізму і затиснемо перевізників у збитки, нам не буде чим закрити питання перевезень. Абсолютно. Якщо в нас є готовність залучати кредити в євро і купляти свій рухомий склад – теоретично це можна розглянути. Але іти в залежність від курсу і всього іншого… Я не відстоюю позиції перевізника, але не хотів би й дестабілізувати місто та вводити в оману людей. Зараз ціна не є завищеною, виходячи з економіки, - такими аргументами сьогодні на засіданні сесії міської ради Владислав Атроршенко переконав депутатів не виносити на розгляд питання про зниження вартості перевезень у громадському транспорті до рівня минулого року.
17 серпня 2017 р.

Чернігівська міська рада затвердила новий Порядок призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста

Чернігівська  міська рада затвердила новий Порядок призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста   Сьогодні на пленарному засіданні 22-ї сесії міської ради 7 скликання депутати затвердили Порядок призначення на посаду керівників навчальних закладів системи загальної середньої освіти міста Чернігова, що належать до комунальної форми власності.
 
  За новим Порядком вибір кандидатів на посади керівників загальноосвітніх навчальних та інших закладів, які належать до системи загальної середньої освіти, пропонується здійснювати шляхом конкурсного відбору. Переможець такого відбору призначатиметься на посаду директора через укладання з ним контракту.
17 серпня 2017 р.

22-а сесія Чернігівської міської ради розпочала свою роботу

22-а сесія Чернігівської міської ради розпочала свою роботу   Сьогодні, 17 серпня, розпочала свою роботу 22-а сесія Чернігівської міської ради 7 скликання. На пленарному засіданні присутні 36 депутатів.
 
  Міська рада включила до порядку денного 2 додаткових питання, зокрема:
 
  - Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр № 1» Чернігівської міської ради
 
  - Про Звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо зарахування коштів від штрафів за порушення законодавства у сфері праці та зайнятості населення до місцевих бюджетів
17 серпня 2017 р.

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта - проекту рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Порядку проведення конкурсу на право укладання договору оренди комунального майна»

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта -  проекту рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та  доповнень до Порядку проведення конкурсу на право укладання  договору оренди комунального майна»   Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Порядку проведення конкурсу на право укладання
  договору оренди комунального майна».
17 серпня 2017 р.

Поломка ліквідована, тролейбуси вийшли на маршрути (ДОПОВНЕНО)

Поломка ліквідована, тролейбуси вийшли на маршрути (ДОПОВНЕНО)   Станом на 15.00 поломка на тяговій підстанції КП «ЧТУ» технічними службами знайдена і ліквідована, тролейбуси вийшли на маршрути.
 
  Виявлена поломка полягала у пошкодженні кабелю. Інші подробиці надзвичайної події наразі встановлюються.
 
  Ситуацію коментує директор КП «ЧТУ» Дмитро Лавренюк: "У три години ночі зникло електропостачання в житлових масивах Рокосовського і Полуботка. Після того, як Обленерго дало напругу, в нас вимкнуло тягову підстанцію. Після того, як ми викликали електротехнічну лабораторію, з’ясувалося, що вийшов з ладу кабель довжиною більше 2 км, який знаходиться під землею. Очевидно, що є зв’язок між цими двома фактами."
16 серпня 2017 р.

Всього сторінок (908)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.