Четвер 29 червня 2017 р. 01:43 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Владислав Атрошенко: «Ми повинні досягти німецької точності перевезень»

Владислав Атрошенко: «Ми повинні досягти німецької точності перевезень»   Про виконання перевізниками умов контрактів з міською владою йшла мова сьогодні на розширеній міській нараді у Чернігівській міській раді. Зокрема, про встановлення GPS у громадському транспорті.
 
  За словами начальника управління транспорту та зв’язку міської ради Юрія Горбаня, загалом, планується встановити 428 GPS, на сьогодні встановлені 249 трекерів у громадському транспорті, з них 46 – у тролейбусах. Всього, у ЧТУ 95 одиниць тролейбусів, з яких у робочому стані – 74 машини.
 
  Владислав Атрошенко дав доручення до кінця тижня встановити GPS у всіх тролейбусах, які виходять на лінію, тобто окрім тих, які поки що перебувають на плановому або поточному ремонтах.
27 червня 2017 р.

Владислав Атрошенко: Вимоги при оплаті комунальних послуг та сплаті місцевих податків – єдині до всіх

Владислав Атрошенко: Вимоги при оплаті комунальних послуг та сплаті місцевих податків – єдині до всіх   Сьогодні на розширеній нараді з керівниками всіх міських служб Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко вкотре підкреслив, що в нашому місті буде наводитися порядок в оплаті комунальних послуг та сплаті місцевих податків. І це – ті принципові питання, у яких рівне ставлення буде до всіх.
 
  - Якщо ми хочемо успішного завтрашнього дня нашого міста, ми повинні платить за все, що ми споживаємо, й повинні платити місцеві податки. Це стосується всіх, не може бути ніяких виключень, - наголосив він.
 
  Міський голова навів приклади того, як навіть успішні та поважні чернігівці намагаються обдурити громаду чи в побуті, чи в бізнесі:
27 червня 2017 р.

28 червня - День Конституції України

28 червня - День Конституції України

У Чернігові в Центральному парку культури і відпочинку 28 червня відбудуться святкові заходи, присвячені Дню Конституції України.

27 червня 2017 р.


6 липня 2017 року у малому залі засідань виконавчого комітету міської ради відбудеться конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

6 липня 2017 року у малому залі засідань виконавчого комітету міської ради відбудеться конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування   6 липня 2017 року у малому залі засідань виконавчого комітету міської ради відбудеться конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування
27 червня 2017 р.

КП «Чернігівводоканал» контролює нелегальні врізки у водопровідну мережу приватного сектору

КП «Чернігівводоканал» контролює нелегальні врізки у водопровідну мережу приватного сектору   Через розкрадання води мешканцями сіл Чернігівського району, КП «Чернігівводоканал» несе чималі збитки. При цьому частина втрат води додатковим тягарем лягає на тарифи, за якими сплачують сумлінні абоненти. Керівництво КП «Чернігівводоканал» не може миритися з такою ситуацією. У разі зростання різниці між видобутком води та її реалізацією в селах Киїнка, Трисвятська Слобода та Зарічне за підсумками червня місяця, на свердловині «Зарічна» буде замінено насосне обладнання на менш потужне, через що в часи пікових навантажень тиск води у мережі може зменшуватись.
  Останнім часом, через встановлення засушливої погоди, збільшилось споживання води мешканцями приватного сектору. Вода у вечірній час використовується для поливу присадибних ділянок.
27 червня 2017 р.

Проект нового навчально-виховного комплексу на Бобровиці вже замовлять цього року

Проект нового навчально-виховного комплексу на Бобровиці вже замовлять цього року   У Чернігові на території загальноосвітнього навчального закладу № 23 будуватимуть новий навчально-виховний комплекс. Про це жителям мікрорайону Бобровиця, де розташовується ця школа, повідомили заступники міського голови Олександр Атрощенко та Ольга Хоніч під час зустрічі з ними.
  Планується, що цей навчально-виховний комплекс буде на два входи: з однієї сторони – дитячий садок, з іншої – школа.
  Як розповіла директор ЗНЗ № 23 Олена Величко, зараз школа розташована в кількох одноповерхових будинках. Це найстарша школа у Чернігові, якій незабаром виповниться 90 років. Аварійною її назвати не можна, але існуючі приміщення застарілі й не відповідають вимогам сучасного освітнього процесу.
27 червня 2017 р.

Спеціалісти Чернігівського міського центру соцслужб проводять профілактичні бесіди з підлітками

Спеціалісти Чернігівського міського центру соцслужб проводять профілактичні бесіди з підлітками   Минулого тижня працівники Чернігівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді разом із студентами – практикантами II та III курсу Чернігівського національного технологічного університету відвідали обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Зелений гай».
  Метою заходу була профілактика соціально-небезпечних хвороб, подолання шкідливих звичок, збереження репродуктивного здоров’я, пропаганда здорового способу життя з нагоди Міжнародного дня боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу.
27 червня 2017 р.

Генеральна угода про засади інвестування в розбудову рекреаційної інфраструктури міського пляжу «Золотий берег» (ДОКУМЕНТ)

Генеральна угода про засади інвестування в розбудову рекреаційної інфраструктури міського пляжу «Золотий берег» (ДОКУМЕНТ)   Відповідно до тексту Генеральної угоди про засади інвестування в розбудову рекреаційної інфраструктури міського пляжу «Золотий берег», підписаної з інвестором, він зобов’язаний в термін до 31 липня цього року за свій рахунок звести 2 об’єкти громадського харчування (кафе), зробити накриття чотирьох пергол (бесідок) у дитячій зоні, а також облаштувати, матеріально забезпечити та організувати повноцінне функціонування дитячої зони.
 
  Також у термін до 1 червня наступного року він має збудувати басейн довжиною 25 м, понтонний майданчик та лазню. План-схема розміщення об’єктів і технічні вимоги до них розробляються додатково і мають обов’язково погоджуватися з Управлінням архітектури та містобудування Чернігівської міської ради. Обсяг інвестування має бути не менше 120 тис. дол. США в еквіваленті до національної валюти України.
26 червня 2017 р.

Дорогі чернігівці!

Дорогі чернігівці!   Щиро вітаю Вас з державним святом – Днем Конституції України!
 
  Цей визначний день нашої історії ознаменував фундаментальне закріплення нашої незалежності і волю народу України жити у власній суверенній державі. А Основний Закон закріпив демократичні ідеали, які сповідують усі цивілізовані країни світу.
 
  Сподіваюся, що політика децентралізації сприятиме сталому розвитку місцевих громад, забезпечить підвищення рівня життя українців до стандартів розвинених європейських країн та стане запорукою побудови сильної української держави.
26 червня 2017 р.

З делегацією чернігівських дітей після повернення з Тарнобжега зустрілись у міській раді

З делегацією чернігівських дітей після повернення з Тарнобжега зустрілись у міській раді   Сьогодні Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зустрівся з делегацією дітей - учасників дитячих творчих фольклорних колективів міста, які повернулись з міста-партнера Тарнобжега (Республіка Польща). Чернігівські діти перебували там на запрошення польської сторони як представники нашого міста.
  Дітей у Чернігівській міській раді вітали також заступник міського голови Ольга Хоніч, директор загальноосвітньої школи I-III ступенів № 30 Олена Скорко, заступник директора з навчально-виховної роботи гімназії №31, депутат Чернігівської міської ради Вікторія Овчаренко.
23 червня 2017 р.

Всього сторінок (888)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.