Четвер 18 січня 2018 р. 03:56 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Владислав Атрошенко відповів на запитання Першого національного про розвиток туризму в Чернігові

Владислав Атрошенко відповів на запитання Першого національного про розвиток туризму в Чернігові   Чернігів став одним з перших міст, про яке розповіла нова передача Першого національного «52 вікенди» (йшла сьогодні, 17 січня, в прямому ефірі одночасно на ТБ і на радіо о 14.30). Передача присвячена розвиткові в Україні внутрішнього туризму.
 
  На запитання ведучого програми відповідав і Чернігівський міський голова, з яким зв’язалися по телефону. Владислав Атрошенкорозповідав про те, що в Чернігові планується робити для збільшення приїзду туристів і як відбувається співпраця з громадським активом міста в питанні про реконструкцію «нижньої» частини Валу.
17 січня 2018 р.

Коли і як у Чернігові працюватимуть стаціонарні пункти обігріву

Коли і як у Чернігові працюватимуть стаціонарні пункти обігріву   У Чернігові в разі настання сильного похолодання працюватимуть стаціонарні пункти обігріву, де надаватиметься допомога людям, яким за різних обставин загрожує переохолодження. Про перелік визначених місць та роботу пунктів обігріву розповів начальник з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради Григорій Годун.
  Отже, пункти обігріву розпочнуть свою роботу, якщо середньодобова температура повітря буде знижена до мінус 10 °С. Це визначено рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
  - Цілодобово прийматимуть громадян, які змерзли та потребують допомоги, у всіх міських лікарнях (приймальні відділення): проспект Миру, 44; вул. 1-го Травня, 168; вул. 1-го Травня, 170; вул. Текстильників, 36, у Центрі соціальної адаптації і реінтеграції безпритульних (вул. Святомиколаївська, 33) та у комунальному лікувально–профілактичному закладі «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» (вул. Шевченка,160).
17 січня 2018 р.

Ліквідація наслідків снігопаду в Чернігові має відбутися чітко

Ліквідація наслідків снігопаду в Чернігові має відбутися чітко   У Чернігові координацію дій та негайне реагування щодо усунення наслідків негоди у зимовий період забезпечує міський оперативний міжвідомчий штаб. Він створений 18 грудня минулого року відповідно до розпорядження Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка. Цим розпорядженням визначений склад оперативного штабу, до якого входять міський голова та його заступники, голови районних у місті Чернігові рад, начальники структурних підрозділів та комунальних підприємств, директори приватних підприємств, що обслуговують житлові будинки, керівники ПАТ «Облтеплокомуненерго», та РГК «Чернігівгаз», ТОВ «Фірма «ТехНова», а також начальник Чернігівського міського відділу управління державної служби НС в Чернігівській області.
17 січня 2018 р.

Владислав Атрошенко - про бюджетні можливості Чернігова і розвиток міста

Владислав Атрошенко - про бюджетні можливості Чернігова і розвиток міста   У зв’язку з бюджетною децентралізацією в Україні досить часто почали лунати різні думки стосовно того, якими стали фінансові можливості міських бюджетів після реформи. Про це з’являється багато аналітики, в тому числі й необ’єктивної, у ЗМІ та в соціальних мережах. Чернігівський міський голова Владислав Атршенко на розширеній нараді 16 січня, яка проходила в присутності журналістів, запропонував поглянути на можливості міського бюджету Чернігова об’єктивно:
  - Ми маємо бюджет міста в сумі3 млрд 278 млн грн на 2018 рік. Це його планові надходження. Планові видатки на 6 млн менше, це 3 млрд 272 млн грн. Дохідна частина бюджету складається з двох позицій - це власні надходження 1 млрд 527 млн грн (в основному, це надходження від ПДФО, єдиниий податок, податок на землю, податок на нерухомість) та 1 млрд 741 млнгрнсубвенції з державного бюджету України.
17 січня 2018 р.

Попередні результати опитування щодо розвитку бізнесу в Чернігові

Попередні результати опитування щодо розвитку бізнесу в Чернігові   Управлінням економічного розвитку міста Чернігівської міської ради у грудні розроблена та розміщена на офіційному веб-порталі міської ради інтерактивна анкета, яка направлена на вивчення проблемних питань чернігівського бізнесу безпосередньо із першоджерел. Про попередні результати цього опитування розповіла начальник управління економічного розвитку міста Людмила Максименко сьогодні на ранковій розширеній нараді.
  За її словами, при розробці цієї анкети також ставилася мета: отримати оцінку підприємцями Програми підтримки підприємництва для корегування її заходів на 2018 рік.
  Тож станом на сьогодні отримані такі результати:
16 січня 2018 р.

Підтримка підприємництва в Чернігові: результати першого року дії міської Програми

Підтримка підприємництва в Чернігові: результати першого року дії міської Програми   У Чернігові розроблена та діє Програма підтримки малого та середньогопідприємництва на 2017-2020 роки. Про основні можливості, які вона дає підприємцям, нагадала начальник управління економічного розвитку міста міської ради Людмила Максименко сьогодні на розширеній нараді.
  Ця Програма була розроблена і прийнята у листопаді 2016 року. Розроблялася вона спільно з підприємцями міста.
  У 2017 році асигнування з міського бюджету на виконання заходів були виділені у повному обсязі і становили 803,3 тис. грн.
  У частині вдосконалення адміністративних послуг та реалізації регуляторної політики у цьому році було оновлено сайт Центру адмінпослуг: введено такі сервіси, як електронний запис та особистий кабінет.
  Проведена робота у напрямку спрощення регуляторних процедур для бізнесу. А саме: рішенням виконавчого комітету (№ 563 від 12.12.2017 р.) скасовано Порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у денний час.
  Також зменшено граничний розмір пайової участі замовників (інвесторів) у розвитку інфраструктури міста до 0,01 % загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта для будівель промислового призначення.
16 січня 2018 р.

У Чернігові високі штрафні санкції за неоформлених працівників обумовили легалізацію трудових відносин

У Чернігові високі штрафні санкції за неоформлених працівників обумовили легалізацію трудових відносин   Сьогодні, 16 січня, на розширеній нараді Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради звітувала начальник управління економічного розвитку міста міської ради Людмила Максименко.
  Зокрема, вона зазначила, що Закон України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні» дає визначення суб`єктам малого та середнього підприємництва за чисельністю працюючих та обсягами річного валового доходу. Згідно цього розподілу у м. Чернігові діє лише одне велике підприємство - Публічне акціонерне товариство «Чернігівобленерго». Тому саме малий та середній бізнес є фундаментом економіки як Чернігова, так і України та інших країн Європейського Союзу.
16 січня 2018 р.

Міський голова доручив перевірити якість молочних продуктів, які поставляються в дитячі садочки Чернігова

Міський голова доручив перевірити якість молочних продуктів, які поставляються в дитячі садочки Чернігова   Молочна продукція, яка поставляється у дитячі садочки та школи Чернігова, має ретельно перевірятися, і перевірки повинні бути циклічними. Таке доручення дав сьогодні на розширеній нараді міський голова Владислав Атрошенко.
 
  Для дітей потрібно натуральне коров’яче молоко. Якщо у виробництві молочної продукції для них використовуються якісь некорисні для їх здоров’я замінники - це надзвичайно серйозна проблема, - зауважив він..
 
  Міський голова послався на думку фахівців, відповідно до якої ціна молочної продукції, яка постачається сьогодні у дитячі садочки міста і за якою перемогли у тендерній процедурі закупівель, може бути нижча за реальну виробничу собівартість.
16 січня 2018 р.

Звіт про результати роботи спостережної комісії при виконавчому комітеті Чернігівської міської ради за 2017 році

Звіт про результати роботи спостережної комісії при виконавчому комітеті Чернігівської міської ради за 2017 році

На виконання пунктів 1 та 12 постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 року № 1042 «Про внесення змін до Положення про спостережні комісії» виконавчим ...

16 січня 2018 р.

19 січня автобус громадського транспорту вперше підвозитиме пасажирів до міського пляжу «Золотий берег»

19 січня автобус громадського транспорту вперше підвозитиме пасажирів до міського пляжу «Золотий берег»   У Чернігові 19 січня о 12 годині на території міського пляжу "Золотий берег" відбудеться освячення води, яке здійснить архієпископ Чернігівський та Ніжинський Євстратій (Зоря).
  Очікується, що на берег Десни у цей день для традиційного занурення в освячену воду прийде багато чернігівців. Тож під час цього заходу на території міського пляжу працюватимуть пункти обігріву та польова кухня.
  Крім того, з 11 до 14 години рух автобусів міського пасажирського маршруту № 15 буде продовжений до розворотного кола біля міського пляжу «Золотий берег».
16 січня 2018 р.

Всього сторінок (966)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.