Середа 16 січня 2019 р. 07:47 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Запитання до міської влади

Запитання:
   Заболела Мать - Пирожкова Светлана Васильевна, жительница Чернигова. Три дня температура до 39. Чуть сбила таблетками. Страшный кашель. Боль в груди. Обратилась по телефону к семейному врачу - Зеленковской О. В., ІІ-я Поликлиника, - та на больничном. Рекомендовала вызывать врача через регистратуру. Там отвечают, что сбейте температуру, если высокая, и идите на прием в поликлинику к другому врачу (не семейному). Повторные обращения завершились теми же советами. Как быть? А как с больничным листом, ведь она работает. Скажите, куда можно обратиться еще.
Зайцев Андрей Андреевич
Відповідь:
   Шановний Андрію Андрійовичу! З даним питанням Ви можете звернутись до Управління охорони здоров'я Чернігівської міської ради
   
    14038 м. Чернігів, пр. Мира, 44
    телефон (0462) 77-72-96 (приймальня)
    електронна адреса: uoz@chernigiv-rada.gov.ua


09 січня 2019 р. 13:55:00

Запитання:
   Кожного місяця 1числа люди получають безкоштовні ліки для діабетиків у аптеці " Сальвія", і кожного разу утворюеться величезна черга з 6 ранку, а вдень ліків вже немае!
    Останнім часом перестали давати бо кажуть що немае грошей на безкоштовні ліки і тому не дають!
    Чи можете ви посприяти тому щоб ліки видавали не тільки в аптеці Сальвія що по вулиці Шевченка ( ерасний міст) але й в інших аптеках і щоб ліків всім вистачало і нетреба було йти у 6 ранку щоб займати чергу для тогр щоб ачасно получити ліки !
    Зараз зима морози і це не правильно стоять у великій черзі кожен раз, та жать коли гроші з'являться для безкоштоаних ліків!
Бобчинець Олександр Віктороаич
Відповідь:
   Шановний Олександре Вікторовичу! З даним питанням Ви можете звернутись безпосередньо до Управління охорони здоров'я Чернігівської міської ради
   
    14038 м. Чернігів, пр. Мира, 44
    телефон (0462) 77-72-96 (приймальня)
    електронна адреса: uoz@chernigiv-rada.gov.ua


08 січня 2019 р. 11:03:00

Запитання:
   Здравствуйте! На каком основании в детском инфекционой больнице требуют "благодійний внесок" в сумме200 грн с человека?? Я промолчу про условия есди лежишь с ребёнком то ночуешь на полу, то ладно. Но сегодня отказывались отдавать выписку пока не заплатили эту сумму!! Без квитанции. Законно ли это?
Иванова Ирина Викторовна
Відповідь:
   Шановна Ірино Вікторівно! З Вашого звернення не зрозуміло про яку саме лікарню йде мова. Ми можемо припустити, що йдеться про КЛПЗ "Чернігівська обласна дитяча лікарня". Отже з даним питанням Ви можете звернутись до УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ, в підпорядкуванні якого знаходиться даний медичний заклад.
   
    14005, м.Чернігів, вул. Івана Мазепи, 1-б
   
    E-mail: uoz_post@cg.gov.ua
   
    Web-сайт: uoz.cn.ua


29 грудня 2018 р. 19:53:00

Запитання:
   Доброго дня! В гуртожитку за адресою вул. Івана Мазепи, б. 72а на 9 поверсі (праве крило) дві газові плити на тринадцять кімнат. 11 грудня 2018 року, без повідомлення жильців та складання актів, газовою службою було відключено та опломбовано одну плиту за борги однієї із кімнат. 13 грудня 2018 року борг погашений в повному обсязі, але подачу газу буде відновлено лише після складання нового договору, за яким відкривається особистий рахунок на одного з жильців цього поверху, т.т. людина, яка завжди вчасно виплачує всі комунальні послуги, повинна взяти на себе відповідальність за всіх на поверсі, в тому числі боржників, з якими не може розібратися навіть держава. Будь ласка, порадьте, до кого звернутися по цьому питанню. Дякую.
Шутова Ірина Олександрівна
Відповідь:
   Шановна Ірино Олександрівно! Вирішення питання відновлення газопостачання належить виключно до компетенції Регіональної газової компанії Чернігівгаз.


14 грудня 2018 р. 11:34:00

Запитання:
   Скажіть,будь ласка,з якого часу ходить міський транспорт? Чим доїхати на київську електричку з району,,Хімволокно",якщо перша маршрутка в 5.53 на зупинці ,,Малясова".Не кожна людина за 7 хвилин може добігти до вокзалу,тим більше придбати квиток.В район ,,Хімволокно" взагалі погано ходить транспорт,особливо тролейбуси,чекати приходиться по 30-40 хвилин.За останні маршрути взагалі незнаю що сказати,не встиг до 22.45,іди пішки або їдь таксі.
Бартків Ганна Василівна
Відповідь:
   Шановна Ганно Василівно! З розкладом, інтервалом, тимчасовими змінами руху комунального транспорту, дізнатись про вартість проїзду, пільгами на проїзд, ознайомитись з правилами користування міським транспортом Ви можете на офіційному сайті комунального підприємства "ЧТУ" - https://чту.укр


03 грудня 2018 р. 22:59:00

Всього сторінок (78)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.