Четвер 18 січня 2018 р. 03:58 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Запитання до міської влади

Запитання:
   Доброго дня. Ще в листопаді минулого року в нашій родини народился донька. В тому самому місяці ми подали документи на оформлення одноразової матеріальної допомоги при народженні дитини. Нам сказали, що про результати розгляду нашої заяви нам повідомлять, але пройшло більше двох місяців і жодної інформації ми не маємо. Чи можна якось дізнатися, чи розглядалася наша заява і якщо так, який був результат.
Іванов Дмитро Сергійович
Відповідь:
   Шановний Дмитре Сергійовичу! За вказаною Вами адресою - м. Чернігів, вул. В"ячеслава Чорновала, 32/67, до відділу звернень громадян про отримання одноразової грошової допомоги при народження дитини зверталась Іванова Юлія Анатоліївна, мати дитини. Муніципальну картку вона може отримати у центральному відділенні Ощадбанку за адресою: проспект Миру, 19. При собі мати паспорт та ідентифікаційний код.


15 січня 2018 р. 13:20:00

Запитання:
   доброго дня!!!
    Я дуже вас прошу допомогти нам відримонтувати наш лифт! Щоб молоді матусі зі своїми дітками не саїгакали по етожам! Я бачила як сусідки 7.8.6.3 зі своїми дітками саїгакали по етажам! да і мені теж не подобається бігати по етажам.Тому будь ласка допоможіть нам людям які живуть в цьому будинку відроминтувати лифт!
    З повагою Настя Игнатенко
Игнатенко Анастасія Євгенійвна
Відповідь:
   Шановна Анастасіє Євгеніївно! Звернення, які стосуються проблем, що виникли в будь-якій сфері житлово-комунального господарства міста, приймає Чернігівський міський контакт-центр. Щоб передати звернення до контак-центру (http://chmkc.com.ua) в режимі реального часу за допомогою додатку або веб-порталу користувачу першочергово потрібно зареєструватися (ця процедура робиться тільки один раз),щоб отримати доступ до Особистого кабінету. Після реєстрації користувач має змогу надіслати фото та текстове звернення, а потім в режимі online особисто слідкувати за реагуванням на них. Одночасно з цим звернутись можна за телефоном 0800509350 безкоштовно, цілодобово, без вихідних та обідньої перерви.


10 січня 2018 р. 21:38:00

Запитання:
   Последний 3 года наш город заполонили МАФы, торгующие продуктами питания собственного производства, а именно: шаурма, чебуреки и т.д. Вся эта "кулинария" производится в МАФах при полном отсутствии проточной воды и канализации. Вопиющая антисанитария. Мне страшно представить этот "производственный процесс". Куда смотрят власти ? Или вы хотите вселенской эпидемии? Кто сейчас выполняет функции СЭС? Кто выдает разрешительные документы на установку этих МАФов и антисанитарную торговлю?
Дучин Игорь Валерьевич
Відповідь:
   Шановний Ігоре Валерійовичу! Головне управління Державної служби перевіряє додержання суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сфері торгівлі і послуг, вимог законодавства про захист прав споживачів, а
    також правил торгівлі та надання послуг. Детальніше з діяльністю Головного управління Держпродспоживслужби Ви можете ознайомитись на офіційному сайті http://dpsscn.gov.ua. Кваліфіковану допомогу з питань діяльності даної служби Ви можете отримати скориставшись контактною інформацією: поштова адреса: 14034, м. Чернігів , вул. 1 Травня, 180;
    електронна адреса zv.dpsscn@ukr.net; телефон, факс (04622) 3-16-31.


09 січня 2018 р. 15:13:00

Запитання:
   Добрый день!!!
    Я переселенец из Донецка. Зарегистрирована с ребенком, работаю в университете. Скажите пожалуйста, можно ли нам стать на очередь на квартиру, как это сделать, куда обращаться и какие документы необходимы?
Ткаченко Яна Юрьевна
Відповідь:
   Шановна Яно Юріївно! Відділ квартирного обліку та приватизації житлового фонду Чернігівської міської ради надає консультативні послуги громадянам із житлових питань та з питань приватизації житлового фонду за адресою:
    14017, м. Чернігів, вул. Киропоноса, 9;
    тел.: (0462) 67-54-21, (0462) 67-67-08; (0462) 67-68-13, (0462) 77-40-90.


08 січня 2018 р. 14:15:00

Запитання:
   Добрий день!
    Підскажіть, в який термін і як виплачується допомога при народженні третьої дитини?
Сапон Павло Петрович
Відповідь:
   Шановний Павле Петровичу! Повний комплект документів та заяву від імені матері дитини один із батьків дитини повинен подати до відділу звернень громадян Чернігівської міської ради не пізніше, ніж через 90 днів після народження дитини, для попереднього розгляду комісією з попереднього вивчення питання надання допомоги при народженні. Відділ звернень громадян Чернігівської міської ради: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 9
    Телефони: (0462) 67-64-76, (04622) 4-00-45.


29 грудня 2017 р. 10:13:00

Всього сторінок (65)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.