Середа 12 грудня 2018 р. 14:30 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

ДПІ інформує

Процедура реєстрації користувачів послуг електронного цифрового підпису

Чернігівська ОДПІ звертає увагу на те, що процедура отримання послуг електронного цифрового підпису від Акредитованого центру сертифікації ключів  (далі - АЦСК ІДД), який діє у складі Інформаційно-довідкового департаменту ДФС, не передбачає можливість реєстрації заявників через мережу Інтернет.

Відповідно до вимог Регламенту АЦСК ІДД заявник, або його довірена особа, мають бути особисто присутніми під час процедури реєстрації.

Детальну інформацію щодо процедури реєстрації, режиму роботи, розміщення віддалених пунктів реєстрації користувачів АЦСК ІДД можна отримати на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД (acskidd.gov.ua).

Перелік документів, необхідних для отримання посилених сертифікатів ключів, наведено в розділі «Підготовка документів та реєстрація», розміщеного на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД (acskidd.gov.ua) у розділі «Реєстрація користувачів».

Слід зазначити, що  платник податків - юридична особа може отримувати послуги ЕЦП в будь-яких пунктах реєстрації користувачів АЦСК ІДД ДФС, розміщених в області, у якій зареєстрований такий платник податків. Зазначені обмеження стосуються виключно юридичних осіб.

Нагадаємо: якщо підписувач втратив (пошкодив) особистий ключ або забув пароль захисту особистого ключа, то він повинен звернутись до представництва АЦСК ІДД, в якому отримував послугу електронного цифрового підпису, та повторно пройти процедуру реєстрації з одночасним поданням заяви на скасування посиленого сертифіката та пакету реєстраційних документів для відповідної категорії платника податків, перелік яких визначено у розділі 5 Регламенту АЦСК ІДД.

Для отримання послуг електронного цифрового підпису запрошуємо мешканців м. Чернігова та області до відокремлених пунктів реєстрації користувачів, розташованих за адресами:м. Чернігів, вул. Кирпоноса, буд. 28, 1-й пов., каб. 14, телефон:(0462) 77-49-27

Чернігівська ОДПІ 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.