Понеділок 18 червня 2018 р. 04:51 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

Спеціалісти Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України передали 173 страхувальникам інформацію про 268 застрахованих осіб, які у другому кварталі ц. р. досягнуть пенсійного віку. Зроблено це для того, щоб громадяни, які перебувають на порозі пенсійного віку, змогли своєчасно надати документи для їх оперативного опрацювання.

Спілкуючись із представниками кадрових служб підприємств фахівці відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації нагадували їм, що майбутні пенсіонери мають можливість звернутись в будь-який зручний час до управління з документами, необхідними для призначення пенсії за віком, для їх опрацювання та проведення перевірок документів до настання пенсійного віку.

Кандидатам у пенсіонери також передали буклети з пенсійної тематики, нагадавши про можливість отримання інформації за телефоном «гарячої лінії», по скайп-зв’язку або зареєструвавшись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.