Вівторок 20 лютого 2018 р. 15:36 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Держфінінспекція інформує

У поточному році за матеріалами Держфінінспекції в Чернігівській області розпочато 13 досудових розслідувань

Протягом січня-червня 2016 року для належного реагування на факти порушень до правоохоронних органів передано 19 матеріалів ревізій та перевірок. За результатами їх розгляду правоохоронні органи розпочали 13 досудових розслідувань і вручили одне письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Керівникам місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій направлено 61 інформацію про результати ревізій та перевірок державних закупівель. За результатами розгляду прийнято 49 управлінських рішень.

У 17 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано заходи впливу, а саме зупинення операцій з бюджетними коштами, у чотирьох – призупинення бюджетних асигнувань, двом розпорядникам бюджетних коштів зменшено бюджетні асигнування.