Неділя 18 лютого 2018 р. 12:25 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Держфінінспекція інформує

Протягом січня-серпня 2016 року для належного реагування на факти порушень до правоохоронних органів передано 40 матеріалів ревізій та перевірок. За результатами розгляду правоохоронні органи розпочали 18 досудових розслідувань і вручили 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Керівникам місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій направлено 79 інформацій про результати ревізій та перевірок державних закупівель. За результатами розгляду прийнято 57 управлінських рішень.

У 21 випадку до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано заходи впливу, а саме зупинення операцій з бюджетними коштами, у шести – призупинення бюджетних асигнувань, двом розпорядникам бюджетних коштів зменшено бюджетні асигнування.