Неділя 18 лютого 2018 р. 12:27 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Держфінінспекція інформує

Фінінспектори Чернігівщини за 8 місяців 2016 року виявили втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 32,3 млн гривень

Протягом 8 місяців 2016 року фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області перевірили 63 підприємства, установи та організації,  з яких на 95 %  встановлено порушення фінансово-господарської дисципліни.

За недотримання законодавства 85 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 24 –  до дисциплінарної, 29 – до матеріальної, із посад звільнено дві особи.

За результатами контрольних заходів  виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 32,3 млн грн та забезпечено  усунення, у т.ч. за порушеннями, що виявлені у попередніх звітних роках, на 16,2 млн гривень.

Завдяки вжитим заходам до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ  та організацій надійшло 1,4 млн грн, відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів в сумі 14,8  млн гривень.