Вівторок 16 жовтня 2018 р. 02:22 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Актуально

Узагальнення відкритих даних по заробітних платах у будівельній галузі Чернігова

Фінансове управління Чернігівської міської ради за дорученням Чернігівського міського голови, даним на розширеній нараді 18 вересня, узагальнило дані про заробітну плату робітників-будівельників на тих підприємствах, які виконують у Чернігові будівництва та ремонти комунальних об’єктів.

Суб'єкти господарювання - підрядники - 2018

Міський голова наголосив, що місто готове сприяти припиненню відтоку кваліфікованих робітничих кадрів. А саме - у проектно-кошторисній документації по об’єктах на 2019 рік зафіксувати підвищення заробітної плати компаній, які займаються реконструкціями та ремонтами, а також дорожнім будівництвом. Втім, тільки за умови дотримання вимог міської влади: всі працівники мають бути оформлені відповідно до законодавства про працю, а компанії не будуть практикувати  уникнення оподаткування через систему ФОПів.

20 вересня 2018 р.