Середа 17 січня 2018 р. 11:11 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

В Чернігівській міській лікарні № 1 розпочався довгоочікуваний ремонт,  який став можливим за сприяння народного депутата України Сергія Березенка.

Вже котрий тиждень тривають масштабні роботи з ремонту адміністративної будівлі.

В холі третього поліклінічного відділення розгорнувся буд майданчик, метою якого є втілення проекту «Поліклініка без черг». Тут буде сучасна реєстратура з комфортною кімнатою очікування, встановленою електронною системою з тачскрінами – для самостійного запису до лікаря. Нова реєстратура допомагатиме чернігівцям записатися на прийом до лікаря саме в той день і час, коли їм зручно.

Адміністрація лікарні просить вибачення у пацієнтів за тимчасові незручності.