Субота 23 вересня 2017 р. 19:14 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Заслужена нагорода

4 червня 2017 року завідувачка відділенням сімейної медицини міської лікарні № 4 Чернігівської міської ради, позаштатний фахівець Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації з питань сімейної медицини Барбара Олександрівна Сіваткіна одержала відзнаку «За відданість справі розбудови первинної медичної допомоги в регіоні» від президента Української асоціації сімейної медицини Матюхи Лариси Федорівни.

Вручала відзнаку голова комітету з питань охорони здоров’я Верховної Ради України Богомолець Ольга Вадимівна.

Колектив лікарні вітає Барбару Олександрівну з нагородою!

Бажаємо плідної праці на ниві розвитку сімейної медицини, бадьорості духу, подолання усіх негараздів!

З повагою,

колектив лікарні