Середа 26 липня 2017 р. 05:29 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Вагоме придбання

Поновлення медичної апаратури, її осучаснення – важливий крок у підвищенні ефективності медичної допомоги. Особлива значимість цього, коли йдеться про обслуговування дитячого населення, зокрема при лікуванні зубів. Плач, сльози, страх при відвідуванні малечею стоматологічної поліклініки добре відомі. Проте, новітня апаратура і запровадження сучасних методик та технологій у дитячій стоматології не породжують згаданих почуттів у дітей.

Місяць тому за кошти міського бюджету у міську дитячу стоматологічну поліклініку було придбано дві сучасні стоматологічні установки, які уже введені в дію у попередньо оновленому кабінеті закладу. Вартість установок майже 200 тисяч гривень. Значимість придбання зростає, зважаючи на те, що цей міський заклад можуть відвідувати не тільки міські діти а і з районів області.

На фото: придбана апаратура в дії.