Четвер 25 квітня 2019 р. 03:29 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Міські програми

Програма надання одноразової матеріальної допомоги

мешканцям міста Чернігова на 2014-2018 роки

 

Програма надає можливість малозабезпеченим верствам населення міста Чернігова отримати одноразову матеріальну допомогу у зв’язку із скрутним матеріальним становищем для вирішення власних соціальних потреб.

На сьогодні в місті Чернігові за інформацією управлінь праці та соціального захисту населення районних у місті рад мешкає 23 366 інвалідів різних груп захворювань. Із них - 1773 інваліди з дитинства та 987 дітей - інвалідів, а також 700 багатодітних сімей. Окрім того, у мешканців міста виникають ситуації, коли вони потрапляють у скрутне матеріальне становище, яке зумовлено надзвичайними обставинами, що виникли (пожежа, тяжке захворювання, оперативне лікування та інше).

Основним завданням та метою Програми є створення сприятливих умов для реабілітації та соціального захисту мешканців міста, які цього потребують, а також матеріальна підтримка мешканців, які потрапили в скрутні життєві обставини.

Профілактика соціальних негараздів у сім’ях мешканців міста, які потрапили в скрутні життєві обставини, поліпшення матеріального, соціального та психологічного стану мешканців міста, особливо серед вразливих верств населення територіальної громади - результати виконання Програми.

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.