Середа 12 грудня 2018 р. 15:09 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта - рішення міської ради  від 16 квітня 2008 року “Про внесення змін та доповнень до Методики  розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова, затвердженої рішенням міської ради від 30 липня 2007 року (19 сесія 5 скликання )” (27 сесія 5 скликання).

 

Вид та назва регуляторного акта: Рішення міської ради  від 16 квітня 2008 року “Про внесення змін та доповнень до Методики  розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова, затвердженої рішенням міської ради від 30 липня 2007 року (19 сесія 5 скликання )” (27 сесія 5 скликання).

Назва виконавця заходів з відстеження: Фонд комунального майна Чернігівської міської ради.

Цілі прийняття акта: Зміни та доповнення до Методики розроблені з метою уточнення положень Методики та приведення її відповідно до норм чинного законодавства, підвищення ефективності використання комунального майна територіальної громади м. Чернігова та збільшення надходження коштів до міського бюджету.             

Строк виконання заходів з відстеження: З 1 листопада 2012 року по 28 листопада 2012 року.

Тип відстеження: Періодичне.

Методи одержання результатів відстеження:Аналіз статистичних даних.

Дані та припущення на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

Відповідно до зазначеної вище Методики здійснюється розрахунок орендної плати  по договорам оренди майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова.

У разі передачі комунального майна в оренду на конкурсних засадах,  відповідно до Методики розраховувалася стартова орендна плата.    

Кількісні та якісні значення показників результативності актів:

За станом на 01.11.2012 фондом комунального майна укладено  198 договорів оренди.

Сума надходжень за 10 місяців 2012 року  від орендної плати до міського бюджету складає 11 млн. 117 тис. грн., з них 8 млн. 171,5 тис. грн. за ЦМК та     2  млн. 945,5 тис. грн. за інше майно.

 У порівнянні з надходженнями від орендної плати за 10 місяців  2009 року – 8 млн. 986 тис. грн. (з них 6 млн. 556 тис. грн. за ЦМК та 2 млн. 430 тис. грн. за інше майно) надходження до міського бюджету збільшились на 23,7%.

На підставі виданих фондом комунального майна дозволів комунальними підприємствами і бюджетними установами укладено близько 340 договорів оренди. Кошти, отримані по цим договорам оренди  відповідно до Методики залишаються у розпоряджені бюджетних установ та комунальних підприємств (поповнення обігових коштів).

Оцінка результатів реалізації регулятивного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

Змінами та доповненнями до Методики враховані норми Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, усунуті технічні помилки у Методиці, змінено порядок розрахунку орендної плати за використання малих архітектурних форм.

На обсяг надходжень коштів до міського бюджету зазначені вище зміни да доповнення практично не вплинули.             

За час дії зазаначеної вище Методики зі змінами до фонду комунального майна Чернігівської міської ради надійшли пропозиції від юридичних та фізичних осіб щодо змін деяких положень Методики, а також виникла необхідність приведення положень Методики у відповідність до норм чинного законодавства та нормативних документів з оцінки та оренди майна. У зв’язку з цим були прийняті рішення міської ради від  31 травня 2011 року (9 сесія  6 скликання), від  27 жовтня 2011 року (14 сесія 6 скликання) та від 26 червня 2012 року (22 сесія 6 скликання) щодо внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання).

 

 


Голова фонду комунального майна
Чернігівської міської  ради                                                                       І. М. Дусь  

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.