Понеділок 10 грудня 2018 р. 16:05 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Проекти рішень міської ради

проект 

26/VII -


Про дострокове припинення повноважень
депутата Чернігівської міської ради
7 скликання Соколюка В.О.

 

Розглянувши заяву депутата міської ради Соколюка В.О. про дострокове припинення повноважень депутата Чернігівської міської ради 7 скликання, у зв'язку з особистими обставинами та керуючись пунктом 14 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 2 частини 2 статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», міська рада вирішила:

1. Припинити достроково повноваження депутата Чернігівської міської ради 7 скликання Соколюка Вадима Олександровича, обраного від Чернігівської міської організації Політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”, на підставі особистої заяви про складення ним депутатських повноважень.

2. Повідомити Чернігівську міську територіальну виборчу комісію про прийняте міською радою рішення.

3. Виключити Соколюка Вадима Олександровича зі складу постійної комісії міської ради з питань регламенту, законності, прав і свобод громадян та запобігання корупції.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регламенту, законності, прав і свобод громадян та запобігання корупції (Шерстюк Ж.В.) та секретаря міської ради Черненка М.П.

 

 

Міський голова                                                                                          В. А. Атрошенко

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.