П’ятниця 15 грудня 2017 р. 14:19 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Проекти рішень міської ради

проект

  № 18/VII -


Про  затвердження  змін і доповнень
до рішення міської ради від 30 листопада 2016 року
№13/VII-8 «Про Комплексну цільову
Програму розвитку житлово-комунального
господарства міста Чернігова
на 2017-2020 роки»

 

Відповідно до підпункту 22 пункту 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши пропозицію управління житлово-комунального Чернігівської міської ради, щодо підвищення ефективності та надійного функціонування житлово-комунального господарства, забезпечення належного утримання, поточного та капітального ремонту, реконструкції та будівництва об’єктів житлово-комунального господарства, задоволення потреб мешканців міста в якісних житлово-комунальних послугах згідно з встановленими нормативами та стандартами, міська рада вирішила:

1. Затвердити зміни і доповнення в частині таблиць розподілу коштів за роками до додатків 1, 1.1, 1.1.1, 1.2, 1.10, 1.12 до Комплексної цільової Програми  розвитку житлово-комунального  господарства міста Чернігова  на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Чернігівської міської ради від 30 листопада 2016 року №13/VII-8 та викласти їх у новій редакції.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського  голови Черненко А. В. та комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку та енергозбереження  ( Антонова О. С.)

  

 

Міський голова                                                                                           В. А. Атрошенко 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.