Понеділок 23 квітня 2018 р. 14:33 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Проекти рішень міської ради

проект

  № 18/VII -


Про умови оплати праці заступника
міського голови з питань діяльності
виконавчих органів ради

 

Відповідно до статей 15, 21, 22 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів" (зі змінами і доповненнями), рішення міської ради від 28 лютого 2017 року № 16/VІІ-3 "Про затвердження заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради" міська рада вирішила:

1. Встановити Черненку Андрію Валентиновичу, заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з 1 березня 2017 року (перший робочий день на посаді) надбавки:

- за вислугу років на службі в органах місцевого самоврядування (11 років 5 місяців 9 днів) у розмірі 20 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг;

- за виконання особливо важливої роботи у розмірі 100 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та надбавки за вислугу років.

2. Здійснювати Черненку Андрію Валентиновичу, заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, щомісячне преміювання у межах видатків на оплату праці, в розмірі не менш як 10 відсотків посадового окладу, та економії фонду оплати праці.

3. Надавати Черненку Андрію Валентиновичу, заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань і матеріальну допомогу на оздоровлення у розмірі, що не перевищує його середньомісячної заробітної плати.

4. У подальшому зміну розміру надбавки за вислугу років, щомісячне преміювання та виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань і матеріальної допомоги на оздоровлення здійснювати згідно з розпорядженням міського голови.

 

 

Міський голова                                                                                            В. А. Атрошенко

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.