Понеділок 25 червня 2018 р. 22:39 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Проекти рішень виконкому


Про перелік об’єктів капітального
ремонту житлового фонду об’єднань
співвласників багатоквартирних будинків
на 2017 рік, що співфінансуються за рахунок
коштів міського бюджету міста Чернігова

 

Керуючись підпунктом 5 пункту «а» статті 28, підпунктами 7 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення міської ради від 30 листопада 2016 року № 13/VII-23 «Про міський бюджет на 2017 рік» зі змінами і доповненнями, у рамках виконання заходів Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням Чернігівської міської ради від  28 квітня 2016 року № 7/VII-1 «Про Програму сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2018 роки»,  розглянувши наданий управлінням житлово-комунального господарства міської ради перелік об`єктів по капітальному ремонту житлового фонду об`єднань співвласників багатоквартирних будинків, що співфінансуються за рахунок коштів міського бюджету міста Чернігова, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити перелік об’єктів по капітальному ремонту житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, що співфінансуються за рахунок коштів міського бюджету міста Чернігова: 

1.1. відповідно до укладених договорів, на загальну суму 6 395 995,12 гривень, згідно з додатком 1; 

1.2. відповідно до кошторисної вартості, на загальну суму 1 190 373,58 гривень, згідно з додатком 2. 

2. Визнати такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 03.02.2017 року № 34 «Про затвердження переліку об’єктів по капітальному ремонту житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, що співфінансуються за рахунок коштів міського бюджету міста Чернігова», рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 02.03.2017 року № 89 «Про затвердження переліку об’єктів по капітальному ремонту житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, що співфінансуються за рахунок коштів міського бюджету міста Чернігова», рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 06.06.2017 року № 230 «Про затвердження переліку об’єктів по капітальному ремонту житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, що співфінансуються за рахунок коштів міського бюджету міста Чернігова».

3. Фінансовому управлінню Чернігівської міської ради (Лисенко О. Ю.) здійснити фінансування заходів на виконання Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2018 роки. 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Черненка А. В.


Міський голова                                                                              В. А. Атрошенко 

 

Секретар міської ради                                                                  М. П. Черненок 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.