Понеділок 25 червня 2018 р. 07:29 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Проекти рішень виконкому

проект
Про погодження внесення змін і доповнень до
Програми здійснення додаткових заходів
із мобілізації коштів до міського бюджету
міста Чернігова на 2016-2018 роки, затвердженої
рішенням міської ради від 29 вересня 2016 року
№11/VII-12 зі змінами (№ 19/VII – 15)

 

 

Керуючись підпунктом 1 пункту а статті 27 та статтею 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, пунктом 21 статті 91 Бюджетного кодексу України, враховуючи звернення Чернігівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Погодити внесення змін і доповнень до Програми здійснення додаткових заходів із мобілізації коштів до міського бюджету міста Чернігова на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням міської ради від 29 вересня 2016 року №11/VII-12 зі змінами (№ 19/VII – 15), що додаються.

2. Фінансовому управлінню Чернігівської міської ради (Лисенко О. Ю.) внести зміни і доповнення до Програми здійснення додаткових заходів із мобілізації коштів до міського бюджету міста Чернігова на 2016-2018 роки на розгляд та затвердження Чернігівської міської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Шостака М. О., постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, бюджету та фінансів (Тарасовець О. М.) та фінансове управління Чернігівської міської ради (Лисенко О. Ю.).


Міський голова                                                                             В. А. Атрошенко 

 

Секретар міської ради                                                                  В. Е. Бистров

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.