П’ятниця 25 травня 2018 р. 13:50 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Проекти рішень виконкому


Про затвердження статуту
комунального підприємства
«АТП-2528» Чернігівської міської ради
у новій редакції

 

Відповідно до вимог статті 57 Господарського кодексу України, керуючись пунктом 1 статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Чернігівської міської ради від 8 вересня 2005 року «Про затвердження статутів підприємств, установ та організацій, які належать до комунальної власності територіальної громади міста» (17 сесія 4 скликання), у зв’язку із збільшенням розміру статутного капіталу на 10 мільйонів гривень на підставі рішення Чернігівської міської ради від 30 листопада 2016 року № 13/VII-23 у редакції рішення міської ради від 29 грудня 2016 року № 14/VII-21 та видів діяльності комунального підприємства «АТП-2528» Чернігівської міської ради, виконавчий комітет Чернігівської міської ради вирішив:

1. Затвердити статут комунального підприємства «АТП-2528» Чернігівської міської ради (далі – Статут) у новій редакції, що додається.

2. Комунальному підприємству «АТП-2528» Чернігівської міської ради (Мовчанюк В. В.) здійснити заходи щодо реєстрації статуту у новій редакції у відповідному органі державної реєстрації.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Черненка А. В.


Міський голова                                                                             В. А. Атрошенко 

 

Секретар міської ради                                                                  В. Е. Бистров

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.