19 серпня 2014 р.

17 серпня у Чернігові пройшла Спартакіада з велоспорту

17 серпня 2014 р. на 14-му кілометрі шосе Чернігів - Славутич (р-н зупинки с. Зайці) за підтримки обласного осередку НОК України пройшла VIII Спартакіада серед ветеранів м. Чернігова з велоспорту на шосе та відкритий чемпіонат міста з велоспорту, присвячені Дню Незалежності України.

Збір учасників проходив на Алеї Героїв, а вже звідти організованою колоною під супроводом машин ДАІ велосипедисти вирушили до місця старту.

Учасники дев'яти вікових груп змагалися на дистанції 20 км. Загальна кількість учасників 67 чоловік,  16 з них -  жінки. Найстаршим учасником виявився Іван Нітченко (69 років). Найкращий результат серед чоловіків показали Сергій Сенчук (Чернігів) - 27 хв. 45 с, Юрій Старченко (Чернігів)- 27.52, Сергій Карпішин (Славутич) - 27.54.

Серед жінок найшвидшою та однією із найстарших була Аніла Татарченко з результатом 35.07, серед дівчат швидше всіх до фінішу приїхала Анастасія Сердюк (Чернігів "Спартак") - 35.58.  (Всі результати див. у додатках: результати-чемпіонат, результати - ветерани).

Організаторами Велоспартакіади традиційно виступили Чернігівський міський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", відділ по фізичній культурі та спорту міської ради, міська федерація велоспорту.

Учасники змагань та організатори висловлюють свою подяку спонсорам заходу - магазину "Драйв", магазину "Велоекстрім", кінотеатру 7 D CINEMA (2-й поверх кінотеатру "Дружба"), голові міської федерації велоспорту - Анатолію Остапенку та директору КДЮСШ - 1 Сергію Романчуку.

За інформацією Чернігівського міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх"