18 січня 2007 р.

ПРЕС-АНОНС

19 січня об 11 годині по вул.Щорса,13 відбудеться відкриття меморіальної дошки колишньому завідувачу хірургічного відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні, Заслуженому лікарю України Анатолію Олександровичу Шишу. Довідка: Шиш Анатолій Олександрович народився 1 січня 1939 року в м.Бахмач Чернігівської області. Після закінчення школи в 1956 році вступив до Київського медичного інституту ім. О.О.Богомольця. Після інституту працював лікарем в сільській місцевості (с.Велика Загорівка Бахмацького району ). З 1962 року працював в Чернігівській міській дитячій лікарні лікарем-хірургом, а з 1973 року завідувачем хірургічного відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні. Мав вищу категорію з дитячої хірургії і почесне звання "Відмінник охорони здоров'я УРСР". Нагороджений грамотою Міністерства охорони здоров'я УРСР і грамотами міського і обласного виконкомів м. Чернігова. В 1982 році Шишу А.О. присвоєно звання Заслужений лікар України. Нагороджений медаллю "За доблесну працю". Помер Анатолій Шиш 25 липня 1999 року.
* * *
19 січня о 14 годині у міському Палаці культури відзначатиметься 40-річчя від дня створення Чернігівської станції швидкої медичної допомоги. Довідка: Станція швидкої медичної допомоги розташована по вул.Любецькій,26 та має, як структурний підрозділ, підстанцію спеціалізованих бригад, яка розміщена в орендованому приміщенні гаража обласної ради за адресою вул. Чернишевського,3. На станції функціонують 21 цілодобова бригада швидкої медичної допомоги в т.ч.: 11 загальнопрофільних лікарських бригад, 4 бригади інтенсивної терапії, 2 кардіологічні, 1 психіатрична, 3 фельдшерські. Навантаження на 1 бригаду в середньому на рік складає 3,5 - 3,6 тисяч виконаних викликів. * * * У заходах візьме участь міський голова Олександр Соколов. 19 січня об 11 годині у приміщенні Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді по вул.Воровського, 24-а відбудеться відкриття виставки дитячого малюнка під назвою "Місто посміхається". Будуть визначені переможці у трьох вікових категоріях. У заході візьме участь секретар Чернігівської міської ради Віталій Голець. Запрошуються представники всіх засобів масової інформації.