28 жовтня 2011 р.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради "Про послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій"

На виконання Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради "Про послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій" та аналіз регуляторного впливу цього акта, розроблені управлінням житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.

Розробка цього регуляторного акта здійснювалася відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про житлово-комунальні послуги", постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869 "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги", а також рішення Чернігівської міської ради від 30 березня 2004 року "Про порядок перегляду тарифів на житлово-комунальні послуги в м. Чернігові" (одинадцята сесія двадцять четвертого (четвертого) скликання).

Проект рішення міськвиконкому спрямований на врегулювання відносин, пов'язаних з наданням послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у м. Черігові, забезпечення належного санітарно-гігієнічного та технічного рівня утримання житлового фонду міста та приведення тарифів на послуги з утримання житла у відповідність до фактичних витрат житлово-комунальних підприємств.

Проект рішення та аналіз його регуляторного впливу оприлюднюються в мережі Інтернет на офіційній web-сторінці Чернігівської міської ради за електронною адресою: www.chernigiv-rada.gov.ua у розділі «Регуляторна політика». Також з цим проектом рішення можна ознайомитися у житлово-експлуатаційних підприємствах за місцем проживання.

Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються управлінням житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради у письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Комсомольська, буд.19 (відповідальна особа – В. Г. Кривенко).

Начальник управління
житлово-комунального господарства
Чернігівської міської ради                                                        В. Г. Кривенко