Неділя 16 червня 2019 р. 16:21 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Міський голова проінспектував будівництво дитсадка на Масанах

Будівництво нового дитячого садочку в мікрорайоні «Масани» на завершальній стадії. Як тривають роботи та якість їх виконання - сьогодні проінспектував Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Перевіряючи якість роботі у дитячому садку, Владислав Атрошенко відмітив, що такого масштабного будівництва в Чернігові не було досить давно.

- У нас цей проект не типовий. Подібні об’єкти ми не будували понад 20 років. Тому в ході будівництва виникало декілька змін до проекту, які потребували проведення всіх законодавчих процедур спочатку. На сьогоднішній день ціна цього об’єкту, більша 130 млн грн. Початково ми розраховували до 100 млн грн. Ці 30 млн грн це не планове навантаження на місцевий бюджет, але ми все одно знайдемо ці кошти. В цілому, я задоволений якістю будівництва.

Як відомо, усі будівельні роботи, які виконуються в місті, перевірються особисто міським головою. Його постійним та головним правилом і вимогою є те, що будь-які роботи повинні виконуватися тільки якісно та за оптимальні кошти.

Більш у сюжеті телеканалу «Новий Чернігів».

05 червня 2019 р.
Чи підтримуєте Ви ліквідацію районних в Чернігові рад (Деснянської та Новозаводської)?