Неділя 21 квітня 2019 р. 03:16 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора чернігівської школи №21

У Чернігівській міській раді 10 квітня відбувся заключний етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21.

Оголошення про проведення цього конкурсу розміщене на офіційному сайті Управління освіти Чернігівської міської ради з 7 березня.

На посаду претендували два кандидати. Для участі в конкурсі вони подали до Управління освіти Чернігівської міської ради мотиваційні листи і свої перспективні плани розвитку навчального закладу, які були вивчені конкурсною комісією. Потім пройшли тестування на визначення психологічної готовності до роботи на посаді керівника навчального закладу. А на останньому етапі конкурсу свій план розвитку навчального закладу потрібно було публічно захистити.

Як відомо, в Чернігові директори шкіл обираються на відкритому конкурсі з 2017 року. З порядком проведення конкурсу можна ознайомитися в т.ч. на веб-порталі Чернігівської міської ради в розділі «Нормативні документи».

Відповідно до нього, з особою, яка перемагає в конкурсному відборі, перший контракт укладається на 2 роки.

Переможницею конкурсного відбору на посаду директора школи №21 стала Левченко Інна Миколаївна. Її попередня посада – заступник директора з навчально-виховної роботи СЗСШ №18. Також вона є депутатом Чернігівської міської ради по цьому виборчому округу.

10 квітня 2019 р.