Неділя 16 червня 2019 р. 15:36 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Адресна програма ремонтів доріг, тротуарів та внутрішньобудинкових проїздів на 2019 рік. ДОПОВНЕНО

Цього року за кошти міського бюджету заплановано відповідний обсяг робіт по ремонту доріг,  тротуарів та внутрішньобудинкових проїздів у Чернігові. Зокрема, це капітальний ремонт доріг, у тому числі у приватному секторі.

Капітальний ремонт доріг

• Капітальний ремонт ділянки дороги по вул. Героїв Чорнобиля: перша черга - проїзна частина; друга черга – тротуар. Роботи розпочнуть виконувати у травні 2019 року, їх закінчення – у 2020 році.
  • Капітальний ремонт ділянки дороги із забезпеченням водовідведення по вул. Жабинського (коригування) триватиме з березня по червень 2019 року.
  • Капітальний ремонт ділянки дороги по вул. Олександра Молодчого (коригування) – березень-червень 2019 року.
  • Капітальний ремонт ділянки дороги із забезпеченням водовідведення по вул. Красносільського - травень-вересень 2019 року.
  • Капітальний ремонт дороги вул. Любомира Боднарука – квітень-вересень 2019 року.
  • Реконструкція дороги по вул. Реміснича (від просп. Перемоги до вул. Івана Мазепи) – травень-жовтень 2019 року.
  • Капітальний ремонт перехрестя вул. Попудренка та проспекту Перемоги.

Капітальний ремонт доріг приватного сектору

• Капітальний ремонт дороги по вул. Борщова – квітень-червень 2019 року.
  • Капітальний ремонт дороги по вул. Перемоги – квітень–травень 2019 рік.
  • Капітальний ремонт дороги по вул. Курська (коригування) – квітень–травень 2019 рік.

Ремонт тротуарів

• Капітальний ремонт ділянки тротуару вул.Кирпоноса (від просп.Перемоги до вул. Коцюбинського) – квітень–травень 2019 року.
  • Капітальний ремонт ділянки тротуару вул.Шевченка (від вул.Олександра Молодчого до вул.Академіка Павлова) - парна сторона – квітень–травень 2019 року.
  • Капітальний ремонт ділянки тротуару вул.Шевченка (від вул.Олега Міхнюка до житлового будинку № 47) непарна сторона – квітень–травень 2019 року.
  • Капітальний ремонт ділянки тротуару вул.Шевченка (від заїзду до Центрального парку культури та відпочинку до будівлі № 63) непарна сторона – квітень–травень 2019 року.
  • Капітальний ремонт ділянки тротуару просп.Перемоги (від вул.Реміснича до просп.Миру) – квітень–травень 2019 року.

Капітальний ремонт внутрішньобудинкових проїздів житлової забудови

• вул.Льотна,43;
  • вул.Єськова, 8, 10;
  • проїзд від вул.Незалежності до житлового будинку за адресою вул.Незалежності,62;
  • вул.Рокоссовського,4, 42, 44, 46, 42а;
  • вул.Захисників України, 10, 12, 14;
  • проїзд від ДНЗ №73 до вул.Доценка;
  • вул.Генерала Бєлова, 23 корпус 2, 4; 37 корпус 2, 3; 29;
  • просп.Перемоги,143, 149.

Поточний середній ремонт вулично-дорожньої мережі міста

• вул.Жабинського (від буд. №13 до вул.Старобілоуська);
  • вул.Старобілоуська;
  • вул.В’ячеслава Чорновола (від вул. Любецька до просп Миру);
  • вул.Магістратська (від Красної площі до вул.Кирпоноса);
  • вул.Кирпоноса (від просп.Перемоги до  вул.Шевченка);
  • вул.Шевченка (від вул.Кирпоноса до Красної площі);
  • вул.Князя Чорного;
  • перехрестя вул.Генєрала Бєлова та вул.Кільцева;
  • перехрестя вул.Генєрала Бєлова та вул. 1-го Травня;
  • перехрестя вул.Реміснича, вул. Князя Чорного вул.Хлібопекарська;
  • вул.Олега Міхнюка (від просп. Перемоги до  вул.Шевченка);
  • вул.Івана Мазепи (від вул. Реміснича до просп. Миру);
  • вул.Пухова (від вул.Генерала Бєлова до вул.Доценка);
  • вул.Гагаріна (від вул. Ріпкинська до вул.Дніпровська).

За інформацією управління ЖКГ міської ради

05 квітня 2019 р.
Чи підтримуєте Ви ліквідацію районних в Чернігові рад (Деснянської та Новозаводської)?