Неділя 21 квітня 2019 р. 03:56 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Чернігівські таланти запрошуються на Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Гранд-талант – 2019»

Ліга діячів культури України запрошує представників з усіх областей взяти участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Гранд-талант – 2019», що відбудеться 27 червня в місті Вільногірськ Дніпропетровської області.

На переконання організаторів, цей захід — чудова нагода надати підтримку популяризації національного культурного продукту та розвитку дитячої творчості.

Фестиваль-конкурс проводитиметься у 5 номінаціях: інструментальна музика, ансамблеве виконання, вокал, хореографія та художнє слово.

Заявки встановленої форми разом з фонограмами конкурсантів потрібно надсилати на електронну пошту: grandtalant@ukr.net, або ж заповнити онлайн.

Дедлайн — 10 червня.

Консультації щодо участі можна отримати  за телефонами: (097) 11-00-543, (097) 13-16-917.

Фестиваль-конкурс проходитиме за підтримки Міністерства культури України, Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Детальна інформація за посиланням та на сторінці у Facebook.

Положення про Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Гранд-талант – 2019»

За повідомленням Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

25 березня 2019 р.