19 березня 2019 р.

Триває конкурс для визначення підприємців, які продаватимуть каву та вуличну їжу в Чернігові

У Чернігові уніфікують всі тимчасові місця з продажу кави та вуличної їжі. А підприємців, які займатимуться таким бізнесом, обирають за прозорим конкурсом.

Заявки та документи для участі у конкурсі приймаються до 17.00 год. 25 березня 2019 року у комунальному підприємстві "Паркування та ринок" Чернігівської міської ради (14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 33а).

Суб’єкти господарювання для роботи у конкретному місці (якщо на таке місце подано більше однієї заявки) обиратимуть за результатами відкритого аукціону 27 березня 2019 року (початок 15.00 год.) у Чернігівській міській раді (14000, Чернігів, вул. Магістратська, 7). Право здійснювати торгівлю отримає той, хто запропонує більшу орендну плату (суму коштів пайової участі в утриманні об’єкту благоустрою).

- Наша мета - зробити процедуру конкурсу простою та зрозумілою для бізнесу. Адже в останні роки було багато нарікань щодо торгівлі кавою та вуличною їжею у Чернігові, і стосовно розміщення тимчасових торгових точок, і щодо їх вигляду та режиму роботи. Тому наразі затверджено формат та декілька типів зовнішнього вигляду, а також чіткий перелік місць розташування, - наголосив заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако під час зустрічі з підприємцями, які займаються у Чернігові подібним бізнесом.

Нагадаємо, 12 березня виконком Чернігівської міської ради затвердив нову редакцію Порядку користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові, який унормував такий вид торгівлі, а також зовнішній вигляд та перелік місць розміщення тимчасових об’єктів сезонної торгівлі з 1 квітня по 31 жовтня 2019 року.

Місця, де передбачається розміщення невеликих мобільних конструкцій (рішення виконавчого комітету від ­12 березня 2019 року № 103, додаток 1)

1. Проспект Миру, паркова зона бульвару, навпроти ФЦ «Кіслород» - парна сторона;
  2. Проспект Миру, паркова зона бульвару, навпроти ФЦ «Кіслород» -непарна сторона;
  3. Проспект Миру, паркова зона бульвару, навпроти обласної ради - парна сторона;
  4. Проспект Миру, паркова зона бульвару, навпроти обласної ради - непарна сторона;
  5. Проспект Миру, паркова зона бульвару, навпроти Мегацентру, біля дитячого фонтану - парна сторона;
  6. Проспект Миру, паркова зона бульвару, навпроти Мегацентру, біля дитячого фонтану - непарна сторона;
  7. Проспект Миру, паркова зона бульвару, навпроти вул. Пирогова, біля дитячого майданчику - парна сторона;
  8. Проспект Миру, паркова зона бульвару, навпроти вул. Пирогова, біля дитячого майданчику - непарна сторона;
  9. Сквер ім. Богдана Хмельницького;
  10. Сквер ім. Богдана Хмельницького;
  11. Сквер ім. Попудренка;
  12. Сквер ім. Попудренка;
  13. Проспект Перемоги, 1, біля будівлі залізничного вокзалу;
  14. Проспект Перемоги, 1, біля будівлі залізничного вокзалу;
  15. Вул. Серьожнікова;
  16. Вул. Серьожнікова;
  17. Перетин проспекту Миру з вул. Коцюбинського, бульварна зона – парна сторона;
  18. Перетин проспекту Миру з вул. Коцюбинського, бульварна зона – непарна сторона;
  19. Проспект Перемоги, 135, площа біля лялькового театру;
  20. Перетин вул. Шевченка та вул. Рокоссовського, зелена зона навпроти будівлі по вул. Шевченка, 112 а;
  21. Вул. Шевченка, 63, біля входу до стадіону ім. Ю. Гагаріна;
  22. Перетин вул. Шевченка та вул. Петровського, вхідна група до міського саду;
  23. Територія міського пляжу «Золотий берег»;
  24. Вул. 1-го Травня, 163, біля магазину «Еко-маркет»;
  25. Перетин проспекту Миру та вул. Героїв Чорнобиля, біля магазину «Союз»;
  26. Вул. Незалежності, 32, біля магазину «Велмарт»;
  27. Вул. Пухова, парк «Березовий гай»;
  28. Вул. Пухова, парк «Березовий гай»;
  29. Вул. Пухова, парк «Березовий гай»;
  30. Вул. Пухова, парк «Березовий гай»;
  31. Вул. Пухова, парк «Березовий гай»;
  32. Вул. Пухова, парк «Березовий гай».
       Місця, де передбачається розміщення тимчасових об’єктів сезонної торгівлі - на базі авто (рішення виконавчого комітету від ­12 березня 2019 року № 103, додаток 2)
  1. Вул. Рокоссовського, 35, біля магазину  «Союз»;
  2. Вул. Рокоссовського, 15, біля магазину «АТБ»;
  3. Вул. Рокоссовського, 15, біля магазину «АТБ»;
  4. Вул. Незалежності, 32, біля магазину «Велмарт»;
  5. Проспект Перемоги, 1, привокзальна площа, біля магазину «АТБ»;
  6. Проспект Миру, 194, біля магазину «АТБ»;
  7. Вул. Шевченка, 41, біля магазину «Союз» з торця будинку, навпроти дитячого магазину «Кузя»;
  8. Проспект  Перемоги, 9, парковка біля Привокзального ринку;
  9. Вул. Льотна, площа біля літака;
  10. Вул. Нова, біля пішохідного мосту.

Також затверджено стартовий місячний розмір пайової участі в утриманні об’єкту благоустрою для підприємців, які здійснюватимуть продаж кави та вуличної їжі в Чернігові у весняно-літній період (з 1 квітня по 31 жовтня): за 1 квадратний метр для центральної зони 129, 24 грн; середньої зони – 96, 94 грн; периферійної зони – 64,62 грн.