Понеділок 25 березня 2019 р. 23:01 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

У Чернігові продовжують демонтувати незаконні гаражі

Ще 44 незаконно встановлених тимчасових металевих гаражів демонтують найближчим часом. Відповідний дозвіл надав 12 березня виконавчий комітет Чернігівської міської ради. Перелік цих гаражів попередньо розглядався 1 березня на засіданні Комісії з демонтажу тимчасових (металевих) гаражів на території Чернігова.

Відповідно до прийнятого рішення, власникам тимчасових металевих гаражів встановлений строк добровільного демонтажу та відновлення благоустрою земельних ділянок терміном у 30 календарних днів. У разі невиконання цього демонтаж здійснюватиме КП «Муніципальна варта».

Демонтаж тимчасових гаражів у місті здійснюється відповідно до Порядку демонтажу тимчасових (металевих) гаражів на території м.Чернігова, який передбачає механізм, підстави, терміни і порядок проведення демонтажу гаражів, які розміщені з порушеннями, подальше поводження з демонтованими об’єктами, а також порядок відшкодування витрат, пов’язаних з їх демонтажем.

Нагадуємо, що офіційні повідомлення про виявлення гаражів та їхні адреси розміщуються на офіційному веб-сайті Чернігівської міської ради за посиланням.

Загалом за останні два роки демонтовано майже 400 таких об’єктів у місті. На цей рік у планах демонтувати ще 200, про що повідомляв керівник КП «Муніципальна варта» Віталій Хрустицький.

13 березня 2019 р.