Понеділок 25 березня 2019 р. 21:43 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Музичні привітання всім жінкам Чернігова пролунали зі сцени Міського палацу культури

На концерті з нагоди Міжнародного жіночого дня, який відбувся в Міському палаці культури Чернігова, глядацька зала була заповнена.

Щирими оплесками глядачі зустрічали чернігівських артистів – як відомих професійних виконавців, так і аматорів. Своє мистецтво глядачам і в їх особі всім жінкам Чернігова  учні Чернігівської музичної школи №1 імені Стефана Вільконського (група «Домісолька», лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів Дмитро Троян і Павло Ребенок), викладачі музичних шкіл Чернігова (ансамбль «ФНІМА», інструментальний ансамбль викладачів музичної школи №1, естрадний ансамбль викладачів цієї ж школи, автор і виконавець Руслана Лісова в супроводі інструментального ансамблю викладачів музичної школи №2 імені Євгена Богословського). А також – студент Чернігівського музичного коледжу імені Левка Ревуцького Микола Морозов, вихованці зразкової спортивно-циркової студії «Тріумф» Міського палацу культури: Марія Скорина та Денис Телелейко, Таміла Приходько та Софія Лобуренко, народний художній колектив «Театр танцю «Слов’яни», Олена Михайлова та шоу-балет «Ярмарок», солісти Міського палацу культури Євген Мацак та Сергій Макашов.

07 березня 2019 р.