Вівторок 19 лютого 2019 р. 16:38 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

У міській лікарні №2 відкрили кардіохірургічне відділення

Сьогодні, 7 лютого, у Чернігівській міській лікарні №2 відкрили кардіохірургічне відділення. Воно оснащено найсучаснішим обладнанням. Відділення розраховане на 15 ліжок, очолюватиме його лікар-кардіохірург Ігор Венгер.

До сьогодні допомогу чернігівцям з ішемічною хворобою серця надавали на базі відділення судинної хірургії. Відтепер увесь спектр кардіохірургічних операцій будуть проводити у власному відділенні.

Як повідомили в Управлінні охорони здоров'я Чернігівської міської ради, такі структурні запровадження розширюють можливості з надання кардіодопомоги.

Нагадаємо, у місті діє Програма профілактики і лікування артеріальної гіпертензії, попередження смертності та інвалідності населення внаслідок серцево-судинних захворювань на 2017-2019 роки. Вона спрямована на зниження захворюваності населення міста на артеріальну гіпертензію, ішемічну хворобу серця, смертності від ускладнень артеріальної гіпертензії (інфаркт міокарда).

07 лютого 2019 р.