Субота 19 січня 2019 р. 19:28 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ вже перевищений на 16%

У Чернігові захворюваність на грип та ГРВІ значно зросла і епідпоріг вже перевищено на 16%. Про це повідомив заступник міського голови Олександр Ломако. В зв’язку з цим, в місті планується введення обмежувальних протиепідемічних заходів щодо запобігання розповсюдженню захворювань на грип та гострі респіраторні інфекції. Зокрема, в школах після канікул навчання не розпочнеться. Це триватиме до покращення ситуації із захворюваністю.

Відповідне питання буде розглянуте завтра, 11 січня, на засіданні міського оперативного штабу для координації дій з запобігання розповсюдженню захворювань на грип та ГРВІ.

«Шановні батьки, бережіть своїх дітей і себе. Уникайте місць масового скупчення людей, вдягайте маску, не наражайте інших на небезпеку, якщо ви захворіли, та не займайтеся самолікуванням.

А взагалі, потрібно робити щеплення. Сподіваюся, що ви, хто цього ще не усвідомив, виправите цю помилку», - з такими словами звернувся заступник міського голови Олександр Ломако до всіх чернігівців.

10 січня 2019 р.