Вівторок 11 грудня 2018 р. 19:31 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Звіт міського голови: суспільний простір для відпочинку

У 2018 році завершена реконструкція Алеї Героїв. Тут укладено більше 10 тис. м2 клінкерного каменю, у тому числі - виконане мощення українським орнаментом.

На бруківці є позначення напрямків тактильною плиткою. Встановлені нові ліхтарі та лави.

Оновлені квітники і газони, влаштований автоматичний полив.

У реконструйованому минулого року сквері ім. Богдана Хмельницького облаштоване нове освітлення П’ятницької церкви.

За рік у місті відновлено 25 ігрових та спортивних майданчиків, а всього за 3 роки – 58.

Місто стає гарним, звільняючись від надлишкової зовнішньої реклами у центрі, самовільно встановлених кіосків та сумнівних торгових точок.

На вулицях Чернігова поменшає бездоглядних та покинутих тварин – вже працює Пункт тимчасової перетримки тварин, який набув статусу комунального підприємства.

06 грудня 2018 р.