Вівторок 11 грудня 2018 р. 20:10 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Звіт міського голови: Підтримка молодіжних та спортивних заходів у місті зросла у рази

У Чернігові за останні роки підтримка молодіжних та спортивних заходів у місті зросла у рази. Для прикладу, тільки на спорт скеровується майже вдвічі більше коштів, ніж раніше.

Цього року відремонтовані приміщення 2-х дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ "Фортуна", вул. Льотна 12; "ДЮСШ "Авангард", вул. Серьожнікова, 10), в стадії завершення реконструкція спортивного комплексу ("ДЮСШ "Авангард", вул. Пухова, 115а).

З’явились 2 сучасні спортивні майданчики у мікрорайонах міста (вул. Самострова, 9, вул. П'ятницька, 49), а також 3 сучасні футбольних поля зі штучним покриттям (школи № 1, 12, 35).

Відремонтовано будівлі 4 клубів за місцем проживання (клуб "Юніор" вул.Нафтовиків, 1; клуб "Юність", вул.Рокоссовського, 14; клуб "Україна" провулок Коцюбинського, 5 та клуб "Фортуна" вул. Доценка 26а).

Уперше після багаторічної перерви створюється два дитячих будинки сімейного типу – днями сім’ї, які взяли на виховання 10 та 8 дітей, отримали ключі від нових шестикімнатних квартир по вул. Стрілецькій.

Збільшилася й кількість заходів, які місто проводить для молоді (фінансування зросло утричі).

У вересні учні старших класів, студенти та молоді викладачі створили Молодіжну раду при міському голові.

05 грудня 2018 р.