Неділя 16 червня 2019 р. 16:35 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Прес-служба міської ради просить НСЖУ, ІМІ та комісію з журналістської етики дати оцінку чернігівському виданню

Прес-служба Чернігівської міської ради звернулась із офіційним листом до Інституту масової інформації, Національної спілки журналістів України, Комісії з журналістської етики з приводу матеріалу, оприлюдненому 11 вересня 2018 року на Інтернет-ресурсі Челайн.

На нашу думку, матеріал є прикладом грубого порушення журналістських стандартів: у статті поширюється недостовірна та нічим не підтверджена інформація про членів сім’ї міського голови (яка вже спростована особою, яка згадується у матеріалі). 

Більше того, абсолютно незрозуміло, чому анонімного автора так цікавить приватне життя доньки міського голови, яка не займає жодної посади в міській владі, та на якій підставі він поширює інформацію про її «цивільного» або «майбутнього» чоловіка?

Прес-служба міськради просить Інститут масової інформації, Національну спілку журналістів України (частина представників Інтернет-ресурсу Челайн може бути дійсними членами НСЖУ) та Комітет з журналістської етики як організації, які сповідують прагнення до журналістських стандартів, відстоюють честь професії медійника, надати оцінку матеріалу.

Лист додається.


 


Прес-служба Чернігівської міської ради

14 вересня 2018 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Чи підтримуєте Ви ліквідацію районних в Чернігові рад (Деснянської та Новозаводської)?
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.