Субота 17 листопада 2018 р. 11:20 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

15 вересня у Чернігові - Всесвітній день прибирання. АНОНС

15 вересня – Всесвітній день прибирання. Цього дня за ініціативи громадської організації "Let’s do it, Ukraine" по всій Україні відбудеться прибирання міст. До всесвітнього масового дня прибирання «World Clean Up Day!» приєднався і Чернігів.

За словами координатора "Let’s do it, Ukraine" в Чернігівській області Вікторії Богдан, акцію підтримають у 156-и країнах світу.

У Чернігові прибирання відбудеться на кількох локаціях одночасно – «Святе озеро», «Ялівщина», берег річки Десна та інші. Весь робочий інвентар нададуть координатори. Вивезенням сміттям з місць локацій прибирання буде займатися КП «АТП-2528» та КП "Зеленбуд".

До акції запрошують приєднатися представників громадських організацій та всіх містян.

Акція проходить за підтримки Чернігівської міської ради.

За довідковою інформацією звертатись до координатора "Let's do it, Ukraine" у Чернігові Вікторії Богдан (0993865176; 0971080145).

11 вересня 2018 р.