30 травня 2018 р.

1 червня - акція "Чернігів – територія радості"

У Чернігові 1 червня у сквері ім. М. М. Попудренка відбудеться акція «Чернігів – територія радості!" до Міжнародного дня захисту дітей.

Початок заходу: о 10.30.

Організатори свята: управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, КЗ «Позашкільний навчальний заклад «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» ЧМР та РК «Базис»

Цього дня на дітей чекатимуть цікаві розваги, святковий концерт дитячих танцювальних та пісенних колективів м. Чернігова, весела ігротека з призами та подарунками, конкурс малюнка на асфальті, розважальна програма від РК «Базис». Наприкінці заходу гості отримають солодкий подарунок. Для учасників заходу у сквері працюватиме світломузичний фонтан.

Міжнародний День захисту дітей щорічно святкують у більшості країн світу. Не дивлячись на те, що 1-е червня не є офіційним вихідним днем, у парках та скверах багатьох міст в цей день організовуються святкові заходи для дітей.

У нашому місті також традиційно пройдуть ігротеки, концерти, конкурси. Розпочнеться робота пришкільних таборів та ігрових майданчиків у дворах і в клубах за місцем проживання.

31 травня з 09:00 до 18:00 на території клубів за місцем проживання пройдуть ігрові програми «За крок від дому» Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання:

•  Майданчик біля клубу «Берегиня»(вул. Героїв Чорнобиля, 4-а);
  •  Майданчик біля БК «Будівельник» (вул. Князя Чорного, 4);
  •  Майданчик біля клубу «Мушкетер» (вул.Любомира Боднарука, 8);
  •  Майданчик біля клубу «Десна» (вул. П’ятницька, 49);
  •  Майданчик біля клубу «Чайка» (вул. Серьожнікова, 5);
  •  Спортивний майданчик ЗНЗ №30;
  •  Майданчик біля клубу «Щит княжого міста» (вул. Реміснича, 58);
  •  Клуб «Юніор» (вул. Нафтовиків, 1);
  •  Майданчик біля клубу «Ровесник» (вул. Дніпровська , 35);
  •  Майданчик по вул. Любецька 9- 11;
  •  Майданчик біля клубу «Прометей» (вул. Козацька, 13А);
  •  Майданчик біля клубу «Фортуна» (вул. Доценка, 26А);
  •  Майданчик біля клубу «Джерельце» (вул. Льотна, 25А);
  •  Майданчик біля клубу «Юність» (вул. Рокосовського, 14).

Долучайтеся до заходів свята дитинства!

За інформацією управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради