Четвер 18 жовтня 2018 р. 21:50 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Інформація щодо дати проведення іспиту та співбесіди кандидатів на заміщення тимчасово вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в управлінні адміністративних послуг міської ради

21 травня 2018 року у залі засідань виконавчого комітету міської ради о 8-ій годині відбудеться письмовий іспит кандидатів на заміщення тимчасово вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

- адміністратора відділу дозвільних процедур та надання інформації із баз даних (на період відсутності основного працівника, яка перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, до дня її фактичного виходу на роботу);

- адміністратора відділу реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб (на період відсутності основного працівника, яка перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, до дня її фактичного виходу на роботу).

Також, 21 травня 2018 року у залі засідань виконавчого комітету міської ради о 16-ій годині – відбудеться засідання конкурсної комісії та співбесіда з претендентами на посади.

17 травня 2018 р.