17 травня 2018 р.

До уваги власників автотранспорту

Відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (далі Порядок) оголошується конкурс на право здійснення перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

1. Організатор: Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради.

2. Перелік об’єктів конкурсу на 25 червня 2018 року:

Номер маршруту

Назва маршруту

Кількість/

резерв та клас автобусів

Режим руху

Час роботи,

інтервал, хв.

Періодичність

Пасажиро-місткість

1.

Дитячий світ –

Дачі (Рудка)

2.

22-а

вул. Захисників України – Дачі (Рівнопілля)

(через вул. Кільцеву)

Дачі (Якубівка)

Квітень-жовтень щоденно

3. Умови конкурсу:

3.1. Обов’язкові умови конкурсу: для здійснення перевезень пасажирів на міських маршрутах загального користування у м. Чернігові допускаються автобуси:

- зареєстровані відповідно до чинного законодавства;

- які перебувають у належному технічному стані;

- обладнані не менше, ніж двома входами/виходами для пасажирів з автоматичним відкриванням дверей для автобусів, що працюють у звичайному режимі руху.

3.2. Додаткові умови конкурсу: відповідно до п. 10 Порядку та ст. 44 Закону України «Про автомобільний транспорт» перевізник зобов’язаний:

- впродовж 2-х місяців з дати укладеного з Організатором договору про організацію пасажирських перевезень за власні кошти обладнати всі автобуси засобами GPS-моніторингу, підключити їх до системи, визначеної Організатором, забезпечувати належну експлуатацію та постійну роботу встановлених засобів GPS-моніторингу, а також ремонт, модернізацію та заміну; передати усі майнові та немайнові права на GPS-дані про роботу автобусів, отримані в результаті надання послуг з перевезення пасажирів, управлінню транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради;

- встановити автоматизовані системи безготівкової оплати проїзду на автобуси, які пропонуються для роботи на маршрутах, що є об’єктами конкурсу, упродовж 6 місяців з дати, яка буде визначена наказом Організатора;

- забезпечити утримання кінцевих зупинок відповідного маршруту у належному санітарному стані та розміщення на них розкладів руху автобусів своїх маршрутів;

- забезпечити роботу на маршруті автобусів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Перевізник-претендент зобов’язаний надати підтвердження можливості виконання Додаткових умов конкурсу (письмове зобов’язання довільної форми).

4. Порядок одержання інформації про об’єкти конкурсу: з оголошення або за адресою: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 50, управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв`язку Чернігівської міської ради, тел. 675-013, тел./факс 675-503.

5. Кінцевий строк прийняття документів для участі у конкурсі: 12 год. 00 хв. 8 червня 2018 року.

6. Найменування організації, режим її роботи та адреса, за якою подаються документи для участі у конкурсі: управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради, з 8.30 до 16.30, будні дні (Пн. – Пт.), 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 50, кабінет № 4.

7. Місце і дата одержання бланків документів для участі у конкурсі: документи для участі у конкурсі перевізники-претенденти подають відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081.

8. Місце, дата та час початку проведення засідання конкурсного комітету: 25 червня 2018 року о 10-00 год. (мала зала Чернігівської міської ради, вул. Магістратська, 7).

9. Розмір плати за участь у конкурсі: плата не передбачається.

10. Телефони для довідок з питань проведення конкурсу: (0462) 675-013, тел/факс (0462) 675-503, e-mail: [email protected]

За повідомленням управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради