Вівторок 19 лютого 2019 р. 03:40 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Делегати з 42 міст України приїхали в Чернігів для участі в проекті, спрямованому на місцевий розвиток

Сьогодні в Чернігові проходить підсумкове засідання робочих груп з підвищення ефективності діяльності в сферах місцевих фінансів місцевого економічного розвитку. Захід відбувається в рамках спільного проекту Асоціації міст України та Норвезької асоціації місцевих і регіональних влад за фінансової підтримки МЗС Норвегії.

Одночасно відбувається 2 засідання: робота групи фінансистів - в Чернігівській обласній державній адміністрації, а групи в сфері місцевого економічного розвитку – в Чернігівській обласній раді.

Участь у засіданнях беруть міські голови, заступники міських голів, керівників департаментів та управлінь з 42 пілотних міст проекту.

Свою роботу проект розпочав у квітні 2017 року.  Під час сьогоднішніх засідань учасники обговорюють, що їм вдалося реалізувати в покращені ефективності роботи у відповідних сферах.

Чернігів у робочих групах представили начальник Управління фінансів Чернігвської міської ради Олена Лисенко та заступник начальника Управління економічного розвитку міста Світлана Святушенко. Засідання робочих груп буде тривати протягом 2 днів, 15-16 травня.

У соціальній мережі Facebook координатор проекту в АМУ Наталія Бескупська написала:

 Протягом року ми відвідали 8 міст, провели 42 фокус-групи, підготували 4 аналітичні звіти за напрямком "людиноцентричний бюджет"; бюджетоформуючий податок-плата за землю; оцінка внеску міста в залучення інвестицій і розвитку малого і середнього підприємництва!

 "Мережі ефективності" - норвезький досвід апробований в Україні в рамках проекту "Партисипативна демократія та обгрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні", що реалізується Асоціації міст України (#АМУ) спільно з Норвезькою асоціацією місцевих і регіональних влад (#КS), Норвезьким інститутом міських і регіональних досліджень (#NIBR) за фінансової підтримки МЗС Королівства Норвегії.

 


Робоча група фінансистів 


 Робоча група економічного розвитку

 


 Прес-служба Чернігівської міської ради
15 травня 2018 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.