П’ятниця 22 березня 2019 р. 03:45 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

У Чернігові вшанували пам’ять Великого Кобзаря

9 березня у Чернігові відзначили 204-річчя з дня народження Тараса Шевченка - Великого Кобзаря та пророка українського народу. Біля пам’ятника поету зібралися заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова, голова обласної ради Ігор Вдовенко та його перший заступник Валентин Мельничук, заступник Чернігівського міського голови – керуючий справами виконкому Сергій Фесенко, а також громадськість міста.

Учасники зібрання говорили про життя та творчість Великого Кобзаря та поклали квіти до його пам’ятника. Актори обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка та Молодіжного театру декламували вірші геніального поета. Творчі колективи обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм виконали музичні твори на слова Тараса Шевченка.

Також у рамках заходу відбувся міжнародний флешмоб «GlobalShevchenko», під час якого усі присутні прочитали вірш «Чи ми ще зійдемося знову» (з циклу «В казематі»). Мета цієї патріотичної акції – вшанування пам’яті Великого Кобзаря та показ пам’ятників, встановлених по всьому світу та Україні на його честь, як свідчення визнання генія Шевченка, шани і любові українського народу до його творчості.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Відеосюжет ТРА «Новий Чернігів»


12 березня 2018 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.