Середа 16 січня 2019 р. 20:15 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Перші пари, які одружилися в День закоханих, у Чернігові привітав міський голова

Рівно рік тому в Чернігівській міській раді одружилися перші 3 пари в рамках проекту "Шлюб за добу" в Чернігові. Сьогодні - в День закоханих 2018 року дві пари молодят так одружилися в прямому ефірі Чернігівського суспільного телебачення. А свідоцтва про шлюб їм вручили Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та очільник Головного управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк.

«Емоції переповнюють!», - говорили молодята про свій стан.

«Я з величезним захватом, задоволенням і усвідомленням важливості цієї події вітаю вас з рішенням одружитися, тим більше в День Святого Валантина! Бажаю вам взаємопорозуміння, кохання на все життя, поваги один до одного і як мінімум трьох дітей! Всього самого-самого найкращого!», - вітав їх мер міста.

Щастя вам, Олексій та Олена, і вам, Дмитре та Тетяно! Кохання, яке не має ні часу, ні віку!

Так починається день, а всього сьогодні в Чернігові свій шлюб реєструють 20 пар наречених: 13 у міському відділі РАГС і 7 – за пілотним проектом «Шлюб за добу», в Міському палаці культури та в телестудії «Суспільного».

Загалом же за рік можливостями пілотного проекту «Шлюб за добу» скористалися 477 закоханих пар. З них 137 шлюбів були з громадянами інших держав і 30 – з учасниками АТО.Прес-служба Чернігівської міської ради

14 лютого 2018 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.