Субота 15 грудня 2018 р. 06:22 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Нагальні питання

Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифівна послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються ТОВ « КК «Габріель»

Керуючись п.2.4 Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. №390, ТОВ «КК «Габріель»доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Існуючі тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що встановлені рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територійТОВ «КК «Габріель»від 18.08.2016 року за №342, діють з 03.09.2016 року.

З моменту встановлення діючих тарифів в державі відбулися суттєві зміни в сфері оплати праці та оподаткування, що не могло не позначатися на роботі комунальних підприємств-надавачів житлових послуг, а саме:

1.  1 січня 2017 року набрав чинності Закон України від 06.12.2016 року №1774-VIII«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» яким, серед іншого, внесено зміни до Кодексу законів про працю України та Закону України «Про оплату праці». Зокрема, змінами, внесеними до закону України «Про оплату праці», передбачено, що розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати, рівень якої з 01.01.2018 року становить 3723 грн.

2.  з 01.05.2017 року збільшилася база нарахування годинних ставок і посадових окладів працівників до 1762 грн проти 1450 грн в діючому тарифі.

3.  10 січня 2017 року укладено нову Галузеву угоду на 2017-2018 роки між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Об’єднанням організацій роботодавців та Центральним комітетом профспілки працівників ЖКГ, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України, якою визначені мінімальні гарантії в оплаті та нормуванні праці в сфері ЖКГ і які є обов’язкові для виконання підприємствами-надавачами житлових послуг.

4.    25.11.2016 року був затверджений Новий порядок нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, відповідно до якого значно збільшилася сума земельного податку, що входить до складу тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що  також вплинуло на зростання тарифу.

Крім цього, з 01.03.2017 року збільшився тариф на електроенергію до 1,68 грн/1кВт-год проти закладеного в тарифі рівня 0,99 грн/1кВт-год, що складає 70% росту. На 25% зросла вартість паливно-мастильних матеріалів та інших матеріальних ресурсів (інструмент, інвентар, спецодяг, запчастини), чим обумовлено і  рост тарифів на послуги з вивезення та знешкодження твердих побутових відходів. Ці послуги підрядних організацій закладено в тарифі  на рівні вказаному у  відповідних договорах.

Враховуючи об’єктивні фактори, які не залежать від підприємства, з метою забезпечення стабільної роботи комунальних підприємств та якісного виконання послуг, виникла необхідність зміни діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Адже тільки при відповідності тарифів економічно обґрунтованим витратам можливе якісне та своєчасне надання житлових послуг в повному обсязі, зокрема виконання запланованих робіт з поточного ремонту внутрішньобудинкових мереж і конструктивних елементів житлових будинків для їх безпечної експлуатації та проживання в них мешканців міста.

Розрахунки проектів нових тарифів виконані з дотриманням вимог Порядку формування тарифів, затвердженого Постановою КМУ від 01.06.2011 року №869.   Тарифи визначені окремо за кожним будинком залежно від запланованого обсягу, періодичності робіт та технічних характеристик будинку. В розрахунках враховано забезпечення мінімальної заробітної плати на рівні 3200 грн, єдиний соціальний внесок в розмірі 22%, вартість електроенергії на рівні – 1,68 грн./кВт, планову рентабельність 5 %,  єдиний податок 5 %. Вартість послуг підрядних  організацій закладена на рівні : вивезення та знешкодження побутових відходів – 52,43 грн. з ПДВ/м3,  вартість технічного обслуговування базового ліфта 187,37 грн. з ПДВ/ліфт.

Перелік і періодичність виконання послуг залишається без змін (рішення виконкому Чернігівської міської ради «Про послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» від 20.05.2016 року №198).

Вартість послуг на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в розрізі кожного будинку, що планується встановити, наведена у Додатку №1.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються в письмовому вигляді протягом 15 днів з дня опублікування повідомлення про наміри за адресою: 

ТОВ «КК «Габріель» - 14026, м.Чернігів, вул..Красносільського 27/25, телефон :611-329

 

         Директор                _________________  Карелін В.В.

exel Додаток  (20.6 кб.)
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.