Середа 18 січня 2017 р. 07:50 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Інвестиційні оголошення

До уваги підприємств, організацій, установ міста !

Державним агентством України з інвестицій та розвитку проводиться робота  щодо формування єдиної Бази даних інвестиційних проектів та пропозицій, а також пошук інвесторів для їх реалізації.

У разі зацікавленості, просимо заповнити нижченаведені форми та направити їх на електронні адреси управління інвестицій і туризму Чернігівської міської ради invest@online.uaта “Чернігівського регіонального центру з інвестицій та розвитку» cherniginvest@ukr.net  до 25 січня 2011 року.

Завантажити анкету інвестиційного проекту


Буде введено принцип "єдиного вікна" при реалізації інвестпроектів

     Верховна Рада ввела так званий принцип "єдиного вікна" при реалізації інвестиційних проектів.

     "Метою прийняття законопроекту є максимальне спрощення для суб'єктів інвестиційної діяльності порядку одержання послуг, пов'язаних з підготовкою й реалізацією інвестиційних проектів, шляхом введення принципу "єдиного вікна", - зазначається в пояснювальній записці до проекту закону.

     Зокрема, законопроект передбачає покладання на спеціальний уповноважений орган функцій взаємодії із суб'єктами надання адміністративних і господарських послуг для спрощення порядку одержання послуг інвесторами, що реалізують інвестпроекти.

     Уповноваженим органом Рада визначила регіональні центри інвестицій і розвитку.

     Уповноважений орган буде забезпечувати направлення наданих потенційним інвестором документів суб'єктам надання адміністративних і господарських послуг, а також забезпечувати видачу інвестору комплекту документів, що надає право на реалізацію інвестпроекту.

     Уповноважений орган за узгодженням з інвестором буде також розробляти оперативний план дій з підготовки інвестпроекту до реалізації.
 

Розпочато конкурс інноваційних та інвестиційних проектів

     Державне агентство України з інвестицій та розвитку розпочало прийом документів для участі у конкурсному відборі інноваційних та інвестиційних проектів.

     Конкурс проводиться відповідно до Порядку конкурсного відбору інноваційних та інвестиційних проектів у реальному секторі економіки для їх державної підтримки за рахунок коштів Стабілізаційного фонду, затвердженого наказом Держінвестицій від 10.08.2010 року №39, зареєстрованим у Мін’юсті 16.08.2010 року за № 686/17981.

     Кошти Стабілізаційного фонду спрямовуватимуться на здешевлення кредитів та надання державної підтримки для реалізації інвестиційних проектів на умовах спів фінансування. Згідно з Порядком, учасниками Конкурсу для отримання компенсації сум відсоткових ставок за користування кредитами можуть бути суб’єкти господарювання, які залучили кредити у національній валюті України та/або в іноземній валюті, у тому числі від іноземних фінансових установ, для реалізації інноваційних та інвестиційних проектів у реальному секторі економіки та сплатили суми відсоткових ставок за користування цими кредитами. 

     Участь у Конкурсі для отримання державної підтримки для реалізації інвестиційних проектів на умовах співфінансування можуть брати суб’єкти господарювання, які подають на Конкурс інвестиційний проект та мають можливість співфінансувати його реалізацію за рахунок власних та/або залучених (позичкових) коштів.

     Перелік документів для участі у конкурсі включає заявку, резюме проекту, копію його бізнес-плану, розробленого з урахуванням Методичних рекомендацій з розробки бізнес-планів інвестиційних проектів, затверджених наказом Держінвестицій від 31.08.2010р. № 73, тощо.

     Прийом та реєстрація пакету документів для участі проектів у конкурсному відборі проводиться в Держінвестицій за адресою: 01025, м.Київ, вул. Велика Житомирська, 11. Телефон: (044) 255-91-73; факс (044) 278-05-34; ел. пошта: info@in.gov.ua.

     Прийом документів для участі проектів у конкурсному відборі триватиме до 15 грудня 2010 року.

     Консультації з підготовки інноваційних та інвестиційних проектів можна отримати також у представника ДІФКУ в Чернігівській області, моб.тел. 050-415-67-97.


Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.