П’ятниця 19 жовтня 2018 р. 05:53 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Згадуючи літо…

Доброю традицією у колективі міської лікарні №4 стали подорожі по історичних та мальовничих куточках України вихідними чи святковими днями.

Ось і в переддень свого професійного свята – Дня медичного працівника відбулася поїздка західними землями країни

Це була 17 мандрівка.

Перша зупинка – Чернівці – одне з небагатьох міст України, яке по праву вважається перлиною архітектури.

Подорож передбачала відвідини Резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації, всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Нині тут розташовані центральні корпуси Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

«Нас вразили своєю красою Театральна площа, міська ратуша на центральній площі, палац юстиції, будинок-корабель» – розповіли екскурсанти.

Другий день – сходження на г. Говерлу – найвищу вершину Українських Карпат, висотою 2061 м. Сходження на Говерлу вимагає хорошої фізичної підготовки та згуртованості колективу, адже йти вгору нам довелося багато кілометрів. З вершини Говерли прекрасно видно увесь чорногорський хребет, міста Івано-Франківськ та Коломию, а також обсерваторію «Білий слон» на горі «Піп Іван».

Третього дня милувалися красотами невеличкого міста Івано-Франківщини – Коломиї. Відвідали Музей «Писанка», до колекції якого входить понад 12 000 писанок і декоративних яєць з різних регіонів України та країн світу.

Закінчився третій день традиційно для наших подорожей – борщем, звареним у полі на багатті.

Сподіваємось на майбутні подорожі, адже туристичних стежок нашою Україною є багато: цікавих і захоплюючих!