Середа 17 січня 2018 р. 11:11 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Про проведення додаткових заходів

щодо імунізації населення проти кору

На виконання наказів МОЗ України від 11.09.2017 № 1082 «Про проведення заходів щодо імунізації населення проти кору в Україні», наказу Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації від 13.09.2017 № 333 «Про проведення заходів щодо імунізації населення проти кору в області» та наказу управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради від 14.09.2017 № 44-адм «Про проведення заходів щодо імунізації населення проти кору» та з метою збільшення охоплення вакцинальним комплексом дітей проти кору у м. Чернігові,   05 жовтня 2017 року  на базі дитячої поліклініки №1 ЧМР відбулась семінар-нарада щодо проведення додаткових заходів  з імунізації проти кору серед дитячого населення у віковій групі від 12 місяців до 8 років 11 місяців 29 днів.

Проводила семінар-нараду міський педіатр Овсієнко Л.В. У нараді взяли участь дільничні лікарі та дільничні медичні сестри  дитячої поліклініки №1 Чернігівської міської ради та дитячої поліклініки №2 Чернігівської міської ради.

На нараді були висвітлені питання  щодо необхідності організації та проведення додаткових заходів  з імунізації проти кору серед дитячого населення посиленню санпросвітроботи з батьками щодо питань проведення щеплення проти кору, яка є керованою інфекцією.

Дитячі поліклініки міста забезпечені достатньою кількістю вакцини проти кору (КПК).