Понеділок 10 грудня 2018 р. 16:03 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «НАШ КРАЙ»

Депутат Чернігівської міської ради від «Нашого краю» Наталія Хольченкова на черговій сесії міськради подала запит щодо необхідності перевірки стану пожежної безпеки у школах та дитсадках міста.

За її словами, потреба у такій перевірці стала особливо актуальною після трагічних подій 15 вересня, де під час пожежі у дитячому таборі «Вікторія» міста Одеси загинули троє дітей.

«Задля уникнення подібних ситуацій у нашому місті, просимо провести перевірку стану дотримання правил пожежної безпеки у загальноосвітніх, дошкільних навчальних закладах, міських дитячих установах Чернігова, а також забезпечення їх працюючими засобами пожежогасіння. Про підсумки перевірки просимо поінформувати громадськість», - говориться у тексті звернення.

Позиція політичної партії «Наш край» з приводу трагедії в Одесі - провести ретельне розслідування злочину і покарати винних.

Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.