Вівторок 20 листопада 2018 р. 00:37 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «НАШ КРАЙ»

У Чернігові за підтримки партії «Наш край» на вихідних пройшов перший фестиваль творчої молоді з назвою «Природник у руля». Співорганізатором заходу виступив депутат Новозаводської районної ради від партії «Наш край» Олександр Стрішний.

За його інформацією, фестиваль, що зібрав талановиту молодь з Чернігова, проводився на природі – на березі Десни за пішохідним мостом, чим і пояснюється назва. Творчий фест «виріс» із «кімнатників», коли молоді люди збиралися, спілкувалися і творили у приміщеннях. Учасниками «природника» стали, як індивідуальні виконавці різних жанрів та різного віку, так і дитячі танцювальні колективи. Завершився фестиваль пізно ввечері піснями біля багаття.

Олександр Стрішний висловив вдячність «Нашому краю» за надані подарунки для учасників фестивалю. Він підкреслив, що політична сила дбає про змістовне дозвілля для молоді, адже це є запорукою зростання здорового покоління молодих людей. Також підтримку у проведенні фестивалю надали депутати Чернігівської міської ради від партії «Наш край» Олександр Соколов та Віктор Бистров.


Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

none Фото  (114.13 кб.)
none Фото  (78.97 кб.)
none Фото  (138.06 кб.)
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.