Понеділок 23 квітня 2018 р. 14:30 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини та повідомлення

Чернігівці пишуть проекти бюджету участі

 

У Чернігові розпочалася серія зустрічей (майстер-класів) щодо розробки проектів бюджету участі. Перша така зустріч відбулася 3 вересня у ЗОШ №3. Її учасниками стали представники влади і громадськості.

Упродовж кількох годин групи активістів визначили проблемні питання у сферах благоустрою Чернігова, медицини, спорту, екології, культури тощо. А потім запропонували проекти, що можуть змінити ситуацію на краще. Зокрема, йшлося про підготовку проекту з упорядкування "Залізничного парку", реконструкцію фонтану у сквері навпроти "Мегацентру", створення майданчика для скейтбордистів та інші проекти.

Заступник директора КП "Чернігівбудінвест" Олександр Сердюк презентував готовий проект дитячого містечка та реконструкції фонтану у сквері навпроти Мегацентру. Він зазначив, що перед розробкою проекту проводився конкурс дитячих малюнків. Юні чернігівці виразили власне бачення дитячого фонтану. Потім архітектори врахували їхні зауваження. Проект є вартісний, тож активісти, які хочуть подати цю пропозицію на бюджет участі, вирішили розділити його на кілька етапів та першим запропонувати реконструкцію тільки фонтану.

За підсумками зустрічі, прийнято рішення продовжити такі зустрічі у мікрорайонах обласного центру Чернігівщини, аби більше чернігівців дізналися про бюджет участі. Також планується створити у міській раді консультаційний пункт, де всі охочі зможуть отримати консультацію з написання учасницьких проектів.

 

4 вересня – спеціалізована школа фізико-математичного профілю №12 (вул.Доценка, 22). Початок о 17.30.

5 вересня – ЗОШ №7 (пр. Перемоги, 197), початок об 11.00.

5 вересня – ЗОШ №2 з поглибленим вивченням іноземних мов (вул. Савчука, 13), початок о 15.00.

6 вересня – ЗОШ №35 (вул. Незалежності, 42-а). Початок об 11.00.

6 вересня – ЗОШ №4 (вул. Толстого, 17). Початок о 15.00.

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.