25 липня 2014 р.

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта – проекту рішення Чернігівської міської ради "Про внесення змін та доповнень до Порядку організації роботи учасників Центру надання адміністративних послуг м. Чернігова"

Відповідно до вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань оприлюднюється проект рішення Чернігівської міської ради "Про внесення змін та доповнень до Порядку організації роботи учасників Центру надання адміністративних послуг м. Чернігова".

Проект спрямований на приведення у відповідність до вимог діючого законодавства України Порядку організації роботи учасників Центру надання адміністративних послуг м. Чернігова, оптимізацію, спрощення процедур і порядку надання адміністративних послуг,у тому числі дозвільного характеру, які надаються місцевими і територіальними органами державної виконавчої влади, органами місцевого самоврядування.

Підставою для розробки проекту є:

прийняття низки законодавчих актів стосовно вимог до порядку та умов надання адміністративних послуг;

приведення у відповідність до вимог діючого законодавства Порядку організації роботи учасників Центру надання адміністративних послуг
м. Чернігова,  затвердженого рішенням Чернігівської міської ради від 26 грудня 2012 року (28 сесія 6 скликання) із змінами та доповненнями (33 сесія 6 скликання);

приведення у відповідність до вимог діючого законодавства, удосконалення та спрощення процедури надання адміністративних послуг, у тому числі дозвільного характеру;

уточнення процедури повернення відповідному територіальному органу Державної міграційної служби України відпрацьованих заяв при наданні адміністративної послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон і проїзного документа дитини;

удосконалення та розширення процедури здійснення моніторингу за наданням адміністративних послуг.

Проект рішення разом з додатком та аналізом регуляторного впливу оприлюднюється в мережі Інтернет на офіційній web-сторінці Чернігівської міської ради за електронною адресою www.chernigiv-rada.gov.uaу розділі "Регуляторна політика".

З текстом проекту рішення з додатком та аналізом його регуляторного впливу можна також ознайомитись в управлінні адміністративних послуг Чернігівської міської ради, вул. Рокоссовського, 20 а.

Зауваження та пропозиції до проекту рішення у письмовій формі приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту рішення на адресу розробника: вул. Рокоссовського, 20 а, м. Чернігів, 14032 (відповідальна особа – Овсяник М. К.).

Начальник управління
адміністративних послуг
Чернігівської міської ради                                                                                                       М. К. Овсяник