22 листопада 2017 р.

У Чернігові не виступатимуть артисти, які підтримують агресію сусідньої держави

У закладах, які належать громаді міста Чернігова, забороняється проведення гастрольних заходів, концертів, вистав та інших культурних заходів особам, які публічно підтримують агресію Російської Федерації, окупацію Автономної Республіки Крим та не визнають так звані «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями і таким чином схвалюють дії, направлені на зміну меж території суверенної України, її державного кордону, з метою зменшення їх ідеологічного впливу.Відповідне розпорядження підписав 21 листопада Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Під дію цього розпорядження підпадають також особи, які від початку російської агресії в Україні проводять концерти та беруть участь в інших культурних заходах на території Російської Федерації, окупованої Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих окремих районах Донецької і Луганської областей України.

Заходи за участю цих осіб заборонено проводити комунальному підприємству «Міський Палац культури» міської ради, комунальному підприємству «Центральний парк культури та відпочинку»  міської ради, комунальним закладам, які підпорядковані управлінню культури та туризму міської ради.

Організаторам гастрольних заходів, власникам стаціонарних сценічних майданчиків, особам, які використовують стаціонарні сценічні майданчики на підставі цивільно-правових угод, та іншим підприємствам, установам та організаціям також рекомендовано утриматись від проведення гастрольних заходів, концертів, вистав та інших культурних заходів за участю осіб, визначених у розпорядженні.

Розпорядження міського голови від 21 листопада 2017 року № 337-р